Orange Flex – polecaj i zarabiaj. Za każde skuteczne polecenie 50 zł

Nowość w Orange Flex. Operator marki zaprezentował własnie rozwiązanie, które pozwala zarabiać na skutecznych poleceniach oferty Orange Flex innym użytkownikom. Za każde takie skuteczne polecenie można otrzymać 50 zł. Jak dokładnie to działa?

Wystarczy skorzystać z programu polecam-zarabiam. Jego mechanizm jest niezwykle prosty. Wystarczy zachęcić innych użytkowników (rodzinę, znajomych) do skorzystania z oferty Orange Flex. Za każde polecenie, które zakończy się sukcesem (czyli osoba z polecenia aktywuje ofertę oraz będzie z niej korzystać ponad miesiąc) osoba polecająca otrzyma 50 zł. Tyle samo dostanie polecony nowy użytkownik Orange Flex.  Każda ze stron ma tu wymierne korzyści.

Cały proces składa się z trzech prostych kroków:

  • Pobranie aplikacji  i aktywacja planu
  • Wysłanie kodu polecającego znajomemu do wpisania podczas aktywacji
  • Po pierwszym miesiącu korzystania z Orange Flex użytkownik polecający oraz nowy otrzymają po 50 zł

Skarbonka

W aplikacji operator uruchomił skarbonkę, gdzie będą gromadzone pieniądze z poleceń. W kolejnym kroku pieniądze te można zwrócić na kartę podpiętą w aplikacji Orange Flex. Każdy Klient Orange Flex będzie miał przypisany swój kod polecający, który może udostępnić swoim znajomym z poziomu aplikacji Orange Flex. Osoba polecana wpisuje kod podczas rejestracji w usłudze.

Aby skorzystać z oferty Orange Flex wystarczy pobrać aplikację Orange Flex oraz zainstalować eSIM-a lub skorzystać z tradycyjnej karty SIM. Plan można zmieniać, kiedy się chce (do wyboru 4 opcje). Wszystko bez okresu wypowiedzenia i bez zobowiązań.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JakubJanuszAnkaDaniel Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Daniel
Gość
Daniel

Polecam DANIELD4PN

Anka
Gość
Anka

BEATA9E18

Janusz
Gość
Janusz

Zapraszam JANUSZV7UQ

Jakub
Gość
Jakub

AGNIESZKA39ZG

Polecam kod, działa 👌