Orange i nju – bonus za rejestrację karty zostaje, ale…

Sieć komórkowa Orange poinformowała wczoraj, że bonus przyznawany klientom w zamian za zarejestrowanie karty SIM pozostaje. Choć zakup startera jest teraz równoznaczny z zarejestrowaniem numeru (inaczej starter nie będzie działał), to mimo wszystko Orange wciąż będzie przydzielał klientom bonus, tym razem w postaci samego internetu mobilnego. Trzeba jednak spełnić pewien warunek, jaki niektórym może się nie spodobać.

Aby otrzymać bonus w zamian za rejestrację numeru na kartę trzeba podać operatorowi więcej danych osobowych, niż wymaga tego tzw. ustawa antyterrorystyczna, która wprowadziła w Polsce obowiązek rejestracji kart SIM. Ustawa wymaga jedynie od operatorów pozyskania imienia, nazwiska i numeru PESEL użytkownika Pre-Paid (w przypadku osób fizycznych). Tymczasem sieć Orange oferuje bonus osobom, które poza tymi informacjami podadzą również adres zamieszkania oraz wyrażą zgodę na kontakt telefoniczny. W zamian można liczyć na jednorazowy bonus w postaci pakietu 100 GB internetu mobilnego, ważnego jedynie przez 30 dni. Ponadto dotyczy to tylko osób, które dane te podają po raz pierwszy. To jeszcze nie wszystko, ponieważ aby bonus faktycznie wpłynął na konto po dokonaniu rejestracji należy jeszcze wysłać bezpłatnego SMS-a o treści START pod 80590.

Na odebranie bonusu mamy 30 dni od momentu zarejestrowania numeru na kartę. Podanie dodatkowych danych możliwe jest tylko w salonach Orange, nie można więc liczyć na bonus rejestrując numer w innych punktach do tego przystosowanych, w nich podajemy jedynie dane niezbędne do prawidłowej rejestracji numeru.

Z oferty mogą skorzystać użytkownicy Pre-Paid Orange i nju.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o