Orange i nju mobile – rejestracja numerów w kioskach Ruch

Sieć Orange poinformowała wczoraj o możliwości rejestracji kart Pre-Paid Orange i nju mobile w kioskach Ruch. Dla klientów oznacza to, że będą mogli tam jednocześnie kupić i od razu zarejestrować kartę. Możliwość rejestracji karty Pre-Paid w kioskach Ruch będą mieli również obecni klienci Orange i nju mobile.

Kioski i saloniki Ruch to obecnie ponad 1800 punktów w całej Polsce. W celu rejestracji karty Pre-Paid (lub zakupu z zamiarem jednoczesnej rejestracji) należy przyjść do punktu z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Osoby, które są już klientami Orange powinni mieć też ze sobą swoją kartę SIM.

– Wasze dane osobowe będą bezpiecznie przekazywane, bo komunikacja pomiędzy Orange i RUCH jest prowadzona specjalnym, zabezpieczonym łączem w standardzie SSL (dane nie zapisują się w systemie RUCH, ale od razu na serwerze Orange) – pisze na swoim blogu rzecznik Orange Wojciech Jabczyński.

Rzecznik operatora dodaje też, że wszyscy pracownicy sieci Ruch zostali odpowiednio przeszkoleni, a sam proces rejestracji ma trwać kilkadziesiąt sekund.

– Dzięki współpracy z siecią RUCH – razem z dotychczasowymi salonami Orange oraz Saturn/Media Markt – mamy teraz największą sieć rejestracji kart prepaid spośród wszystkich operatorów – dodaje Wojciech Jabczyński.

Orange zapowiada też kolejne punkty, w których będzie można dokonać rejestracji numerów.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o