Orange i Nju mobile – rejestracja numeru prepaid także przez SMS

Sieć Orange uruchomiła możliwość rejestracji kart Pre-Paid za pomocą SMS-a. Oferta dedykowana jest dla osób, które posiadają już w Orange inny numer telefonu, do którego przypisane są już zweryfikowane dane osobowe (abonamentowy lub zarejestrowany numer Pre-Paid).

Rejestracja przez SMS jest prosta i może być zainicjowana przez obydwie strony.

Rejestracja rozpoczęta przez użytkownika, który ma niezarejestrowany numer na kartę

  • Klient posiadający niezarejestrowany numer na kartę wysyła bezpłatny SMS pod 80280, wpisując w treści numer telefonu, na którego dane chciałby się zarejestrować. Może wskazać numer z umową na abonament, mix, Zetafon, Minutofon lub inny zarejestrowany już numer na kartę (pod warunkiem, że został on zarejestrowany bezpośrednio w punkcie rejestracji).
  • Wskazany numer otrzymuje SMS z zapytaniem, czy zgadza się na użyczenie danych rejestracyjnych. Wystarczy, że odpowie bezpłatnie TAK.
  • Oba numery otrzymają potwierdzenie skutecznej rejestracji SMS-em.

Rejestracja rozpoczęta przez numer z umową lub inny zarejestrowany numer na kartę

  • Klient posiadający numer z umową na abonament, mix, Zetafon, Minutofon lub numer na kartę (zarejestrowany bezpośrednio w punkcie rejestracji) wysyła bezpłatny SMS pod 80280, wpisując w treści numer telefonu na kartę, który chciałby zarejestrować na swoje dane.
  • Wskazany numer na kartę otrzymuje SMS z zapytaniem, czy zgadza się na zarejestrowanie. Wystarczy, że odpowie bezpłatnie TAK.
  • Oba numery otrzymają potwierdzenie skutecznej rejestracji SMS-em.

Proces nie wymaga wizyty w salonie ani też jakiejkolwiek weryfikacji dokumentów, wystarczy wysłanie wiadomości SMS. Opcje są dostępne tylko dla klientów indywidualnych. Zarejestrowany SMS-em numer otrzymuje oczywiście bonus za rejestrację – 1000 minut i 10 GB.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o