Orange nagradza za rejestrację numeru

Sieć Orange również nagradza klientów Pre-Paid (ofert na kartę), którzy zarejestrują swój numer. Zyskać można bonus w postaci 1000 minut i 10 GB internetu.

Operatorzy najwidoczniej przejęli się obostrzeniami, jakie niesie ze sobą ustawa antyterrorystyczna, która m. in. nakazuje obowiązkową rejestrację kart SIM w ofertach na kartę (Pre-Paid). W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o nagradzaniu klientów za zarejestrowanie numeru przez Play (więcej >>). Dzisiaj o podobnej promocji poinformowała sieć Orange.

Klienci Orange, którzy zarejestrują swój numer zyskają jednorazowy bonus w postaci 1000 minut oraz 10 GB internetu. Bonus otrzymają klienci, którzy zrobią to do 18 sierpnia 2016. Minuty można wykorzystać na rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych.

Niestety, skorzystanie z promocji wymaga również jej aktywacji. Aby bonus został przyznany musimy wysłać SMS-a o treści BONUS na numer 80028 w ciągu 60 dni od chwili zarejestrowania numeru. Bonusy są też ważne tylko przez 30 dni od momentu ich aktywacji.

Promocja dotyczy również użytkowników na kartę marki nju mobile.

Sieć Orange również uruchomiła specjalną dedykowaną stronę, na której klienci mogą znaleźć wszelkie niezbędne informacje o rejestracji numeru oraz promocji. Adres strony to www.zarejestrujnumer.pl.

Promocja obowiązuje do 18 sierpnia 2016 roku.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o