Orange nie rezygnuje z rozdawania gigabajtów z okazji meczów mundialu

Orange nie rezygnuje z rozdawania gigabajtów z okazji meczów mundialu

2 lipca 2018 0 przez Redakcja
Reprezentacja Polski odpadła niestety z tegorocznego mundialu zajmując ostatnie miejsce w grupie i wygrywając tylko ostatni mecz z Japonią, w dodatku wygrywając go w fatalnym stylu. Orange nie rezygnuje jednak z rozdawania darmowych pakietów internetu, które do tej pory rozdawał z okazji meczów reprezentacji Polski, głównie… na otarcie łez.

Sieć komórkowa Orange rozdaje teraz gigabajty z okazji innych meczów. – Mundial trwa, nadal rozdajemy gigabajty – donosi na swoim blogu operator.

Tym razem operator trzyma kciuki za reprezentacje Belgii, Francji oraz Hiszpanii. Dlaczego akurat za te reprezentacje? Ponieważ w tych właśnie krajach świadczy swoje usługi sieć Orange.

Użytkownicy Orange mogą już tym samym odebrać 4 GB za 4 bramki strzelone przez reprezentację Francji oraz 1 GB – na otarcie łez – z powodu odpadnięcia z turnieju reprezentacji Hiszpanii.

Aby załapać się na promocje wystarczy śledzić blog operatora (blog.orange.pl) lub oficjalny profil Orange Polska na Facebooku (www.facebook.com/orangepolska). Będzie można tam znaleźć nie tylko informacje o darmowych pakietach internetu z okazji trwającego mundialu, ale również sposoby ich aktywacji (w tym również regulaminy promocji).

Na klientów czeka jeszcze darmowy internet za mecz reprezentacji Belgii, jednak o szczegółach dowiemy się po meczu, ten dzisiaj o 20:00.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***