Orange odświeżył flagową usługę “Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”

Sieć komórkowa Orange odświeżyła swoją flagową usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Oznacza to, że nasi klienci, którzy korzystają z nielimitowanych połączeń i SMS-ów do wszystkich sieci w Polsce i w roamingu Unii Europejskiej oraz pakietu danych, dostają teraz jeszcze więcej. Co dokładnie się zmieniło?

W odświeżonej usłudze „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” pojawiły się nowe opcje usługi: jednorazowe na 1, 3, 5 i 10 dni oraz odnawialna na 7 dni Dzięki temu wszyscy klienci Orange na kartę, niezależnie od ilości posiadanych złotówek na koncie, mają dostęp do usługi „bez limitu”. Szczegóły w tabeli poniżej.

Wersja jednorazowa
UsługaCenaWażność
Rozmowy i SMS-y bez limitu10 – 20 GB25 zł31 dni
5 GB10 zł10 dni
3 GB7 zł7 dni
2 GB5 zł5 dni
1 GB3 zł3 dni
0,5 GB1 zł1 dzień
Wersja automatycznie odnawialna
UsługaCenaWażność
Rozmowy i SMS-y bez limitu15 – 20 GB25 zł31 dni
3 GB7 zł7 dni

Operator tłumaczy, że dlatego wprowadził aż tyle wariantów, ponieważ zależy mu, żeby każdy klient w Orange na kartę mógł pozwolić sobie na nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz pakiet danych. Orange dodaje również, że utrzymane zostały wszelkie benefity stażowe przy aktywacji usług (od 10 do 20 GB w pakiecie bazowym) oraz premiujące stałość odnawiania (+1 GB za każde kolejne odnowienie).

Użytkownik sam zdecyduje, jak długo chce korzystać z rozmów i  SMS-ów bez limitu do wszystkich sieci oraz pakietów danych. Co więcej, pakiety GB oraz ważności usług z kolejnych aktywacji i odnowień sumują się. Po wykorzystaniu pakietu danych w okresie ważności usługi zostanie włączony tzw. lejek, czyli ograniczenie prędkości transferu danych chroniące przed nieplanowanymi kosztami.

Co jeszcze w nowej usłudze?
  • Można włączyć kolejną wersję usługi mając aktywną jej poprzednią wersję,
  • Po włączeniu kolejnej wersji usługi w trakcie trwania ważności poprzedniej, GB i ważność usługi sumują się. Nie traci się tego, za co już zostały pobrane opłaty
  • Usługa odnawia się natychmiast po doładowaniu konta, a nie co 3-4 godziny, jak dotychczas.
Jak działają usługi automatycznie odnawialne?

Ułatwieniem jest automatyczne odnawianie usługi co 7 lub 31 dni. Z konta  głównego pobierana jest odpowiednia kwota. Dzięki temu można nieprzerwanie korzystać z rozmów i SMS-ów do wszystkich, a pakiet danych rośnie przy kolejnych odnowieniach. Każde kolejne odnowienie usługi to dodatkowe 1 GB do liczby GB z poprzedniego okresu. Wraz z odnowieniem usługi, niewykorzystane GB przechodzą na kolejny okres. W wersji na 31 dni pakiet bazowy GB zależy od stażu w Orange na kartę.

Wersja automatycznie odnawialna
UsługaCenaWażnośćSMS pod 696Krótki kodWłącz Online
Rozmowy i SMS-y bez limitu15 – 20 GB25 zł31 dniAKT31 CYKL*115*2*31#Po zalogowaniu do Mój Orange

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o