Orange – pakiet 5 GB na majówkę dla użytkowników ofert na kartę

Sieć Orange ma prezent dla użytkowników Orange na kartę. Z okazji zbliżającego się długiego weekendu majowego operator przygotował niespodziankę – pakiet 5 GB internetu mobilnego zupełnie za darmo.

Przy dzisiejszych cenach mobilnego internetu, również w ofertach na kartę, chyba nie mogło być inaczej. Ceny spadły na tyle, że poprzednie wersje promocji Orange, w których z okazji wakacji, majówek, czy świąt, Orange oferował pakiety, w których po przeliczeniu 1 GB internetu kosztował 1 zł, nie zrobiłyby na nikim większego wrażenia. Dzisiaj w wielu ofertach taka cena to już standard. Stąd też zapewne decyzja o darmowym pakiecie, który idealnie sprawdzi się na weekendowe wyjazdy.

Aby aktywować darmowy pakiet internetowy wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści MAJ pod numer 80850. Pakiet jest aktywny przez 5 dni i można go aktywować w dniach 27.04-03.05. Pakiet zawiera 5 GB transferu danych. Ważność pakietu wynosi zawsze 5 dni, dlatego też nawet jeśli włączymy go 3 maja, czyli w ostatni dzień promocji, i tak będzie ważny przez 5 pełnych dni. Z pakietu (promocji) można skorzystać tylko raz. Trzeba też uważać, ponieważ pakiet nie jest zabezpieczonym tzw. lejkiem, co oznacza, że jeśli wykorzystamy wszystkie dostępne w pakiecie dane i tego nie zauważymy, zapłacimy dalej zgodnie z cennikiem podstawowym operatora chyba, że mamy aktywne jeszcze inne pakiety. Na szczęście jest możliwość kontrolowania stanu pakietu. Aby sprawdzić ilość pozostałych w nim danych oraz jego ważność, wystarczy wysłać SMS o treści ILE DANYCH pod numer 901. Niestety SMS taki każdorazowo będzie nas kosztował 20 groszy.

Jeśli ktoś w celu skorzystania z promocji zamierza kupić nowy starter, przypominamy, że będzie trzeba go zarejestrować.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x