Orange udostępnia stronę do przenoszenia numerów online

Sieć Orange udostępniła stronę internetową, na której można zlecić chęć przeniesienia numeru do Orange całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Po wypełnieniu wniosku w ciągu 48 godzin kurier dostarczy pod wskazany adres kartę SIM, na której zostanie aktywowany przeniesiony numer, wraz z dalszymi instrukcjami.

Formularz do wypełnienia dostępny jest na specjalnej stronie internetowej (link >>). Strona umożliwia przeniesienie numeru do taryfy Orange Free na Kartę, w której za 28 zł miesięcznie otrzymuje się no-limit na rozmowy i SMS-y oraz nawet 18 GB internetu (+ dodatkowe bonusy na transfer danych).

Aby przenieść w ten sposób numer, należy wypełnić wniosek on-line i poczekać na kuriera, który dostarczy wszystko, co potrzebne. Po wszystkim wystarczy aktywować kartę SIM. Z chwilą aktywacji karty otrzymujemy na start konto ważne rok oraz 2 GB mobilnego internetu.

Po wprowadzeniu obowiązku rejestracji kart Pre-Paid znacznie łatwiej jest przenieść numer na kartę. Wcześniej niezarejestrowane numery przed ich przeniesieniem trzeba było rejestrować, co niektórych zniechęcało do całej operacji.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o