Orange – wakacyjny pakiet internetowy powrócił

W dniu dzisiejszym sieć Orange poinformowała, że w tym roku użytkownicy ofert na kartę operatora będą mogli ponownie skorzystać z wakacyjnego pakietu internetowego. W pakiecie 6 GB internetu mobilnego kosztuje tylko 6 zł, przy czym pakiet jest ważny aż 60 dni i można włączyć go wielokrotnie.

W tym roku Orange wakacyjny pakiet internetowy zaoferował wcześniej, niż przed rokiem (w ubiegłym roku promocja wystartowała 8 lipca (regulamin 2014).

Z promocji tradycyjnie mogą skorzystać (już od dnia dzisiejszego) użytkownicy taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP oraz Nowe Orange Go, w tym również abonenci ofert Zetafon i Minutofon.

screen wakacyjny pakiet internetowy 2015

Pakiet ważny jest 60 dni od momentu aktywacji i możemy go aktywować do końca sierpnia b.r., co w praktyce oznacza, że możemy z niego korzystać nawet do końca października b.r.

Aby aktywować promocję należy wybrać jedną z dwóch opcji aktywacji:

 • krótkim kodem *110*77# (bezpłatnie)
 • SMS o treści AKT6 pod numer 260 (koszt zgodny z cennikiem aktualnie posiadanej oferty)

Stan pakietu możemy sprawdzić następująco:

 • krótkim kodem *110*77*1# (bezpłatnie)
 • SMS-em o treści STAN6 pod numer 260 (koszt zgodny z cennikiem aktualnie posiadanej oferty)

REGULAMIN

Źródło: Orange

Fot: Blog.orange.pl

 

2 komentarzy do “Orange – wakacyjny pakiet internetowy powrócił

 • Gregrin
  18 czerwca 2015 at 00:18
  Permalink

  Wpis w tabelce “wersja pakietu” gryzie mi sie z zapisem “i można włączyć go wielokrotnie”. Generalnie najlepiej w tytule by bylo napisac wakacyjna promocja i nie trzeba by zamieszania z “jednorazowa” -mnie jest sie ciezko kapnac o co chodzi. Pozdrawiam.

  Odpowiedź
  • JacekK
   18 czerwca 2015 at 08:20
   Permalink

   Dziękuję za uwagę. Następnym razem zwrócę na to uwagę, a poniżej wyjaśniam.

   Orange dzieli pakiety na jednorazowe (nie odnawiają się automatycznie i po upływie ważności należy je samodzielnie ponownie aktywować) i cykliczne (nie trzeba pamiętać o dacie ważności, odnawiają się automatycznie po upływie okresu ważności). Pakiet wakacyjny 6GB za 6 zł jest jednorazowy, przy czym nie kłóci się to z możliwością włączenia go dowolną ilość razy.

   Pozdrawiam 🙂

   Odpowiedź

Dodaj komentarz