Orange – wraca usługa “Przelew SMS”

Starsi użytkownicy Orange z pewnością pamiętają usługę “Przelew SMS”, która umożliwiała przelewanie środków pomiędzy numerami Pre-Paid. Operator właśnie poinformował, że usługa ta powróciła. Jak wygląda dzisiaj?

Aby skorzystać z oferty trzeba być w sieci Orange przez co najmniej 31 dni oraz doładować w tym czasie swoje konto przynajmniej raz za minimum 10 zł.

Użytkownik za pomocą bezpłatnego SMS-a może poprosić kogoś o doładowanie swojego konta. W tym celu trzeba wysłać na numer 316 bezpłatnego SMS-a o treści PRZELEJ, podając w nim kwotę, jaką chcemy zasilić konto oraz numer osoby, którą prosimy o takie doładowanie (np. PRZELEJ 5 501100100). Następnie adresat naszej prośby musi zatwierdzić przelew odpisując (odpowiadając) na ten sam numer (koszt 20 gr), w treści umieszczając słowo DOLADUJ, kwotę oraz numer odbiorcy przelewu (np. DOLADUJ 5 501100100).

Jednorazowo można przelać w ten sposób od 1 zł do 5 zł. Istnieje również możliwość skorzystania z oferty cyklicznej (co 7, 14, 21 lub 30 dni). Z oferty można skorzystać co najwyżej raz dziennie i maksymalnie 10 razy miesięcznie (łącznie 50 zł).

Doładowania cykliczne

Aby skorzystać z wersji cyklicznej osoba przekazująca musi wysłać SMS-a na numer 316 o treści REGULAR, podając numer telefonu odbiorcy, kwotę środków, które mają być przekazywane i informację co ile dni ma następować przekazanie środków np. REGULAR 501100100 5 14 (koszt SMS-a to 20 gr). Cykliczne przekazywanie środków można będzie wyłączyć wysyłając SMS o treści STOP REGULAR pod numer 316.

Więcej informacji w poniższym regulaminie.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange / Print Screen

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x