Orange – wymień dekoder i oglądaj mundial w 4K

Do startu mundialu w Rosji pozostało dosłownie kilka dni. W tym roku szykuje się nam prawdziwe piłkarskie święto i to nie tylko dlatego, że na tegorocznym mundialu zaprezentuje się biało-czerwona Reprezentacja Polski. Po raz pierwszy w historii wszystkie mecze dostępne będą w jakości 4K, wszystko dzięki współpracy TVP i nc+.

Do obejrzenia w jakości 4K będą wszystkie 64 mecze, które będzie można znaleźć na kanałach TVP 4K oraz CANAL+ 4K Ultra HD. Aby jednak mieć możliwość obejrzenia mundialu w doskonałej jakości 4K trzeba posiadać odpowiedni sprzęt – m. in. telewizor umożliwiający oglądanie w najwyższej jakości oraz odpowiedni dekoder. I właśnie dekodery można teraz wymienić w Orange.

Wymiana dekodera w Orange TV

Klienci Światłowodu Orange mogą bezpłatnie wymienić swój dekoder na nowy, umożliwiający odbiór w jakości 4K – jest to Samsung ICU100. Bezpłatna wymiana dotyczy tych, którzy kupią Orange TV ze światłowodem lub przedłużają umowę (na 12 miesięcy lub 24 miesiące). W innym przypadku, np. w trakcie trwania umowy bez jej przedłużania opłata za wymianę wynosi jednorazowo 129 zł.

Jest kilka sposobów na wymianę sprzętu. Można go wymienić  bezpośrednio w salonie sprzedaży lub przez infolinię. W tym drugim przypadku umowa i dekoder dotrze  kurierem pod podany adres.   Do nowego dekodera można wydzierżawić także dysk do nagrywania.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o