Orange wymieni za darmo stare Liveboxy na nowe

Choć trudno w to uwierzyć, od wprowadzenia na rynek Liveboxa minęło już 13 lat. Jeszcze trudniej uwierzyć w to, że do dzisiaj są jeszcze klienci, którzy wciąż używają innowacyjnego jak na tamte czasy urządzenia. Sieć Orange poinformowała właśnie, że wymieni za darmo stare Liveboxy na nowe.

Jak informuje Orange, rekordzista podłączył swojego Liveboxa w 2007 roku i korzysta z niego do dziś. W ramach darmowej wymiany Liveboxy 1.0 i 1.1 zostaną zastąpione Liveboxami 2.0. Wymiana jest bardzo prosta i w zasadzie nie wymaga po stronie użytkownika żadnych czynności.

Wszyscy użytkownicy starego modelu otrzymają wkrótce list z zaproszeniem do bezpłatnej wymiany, którą operator chce przeprowadzić w sposób jak najbardziej wygodny dla klientów. W ślad za listem, najpóźniej w ciągu 5 dni po jego nadaniu, Orange wyśle do użytkownika nowego Liveboxa 2.0. Nie trzeba niczego zamawiać i za nic płacić.

– Jedno, o co chcemy poprosić to, by po otrzymaniu przesyłki, w jakimś niedługim czasie wymienić router na nowy. Stary można przy okazji zwrócić w najbliższym salonie Orange – informuje Orange.

Wymiany starego Liveboxa na nowego będzie można dokonać również w salonach Orange, nawet jeśli z jakiegoś powodu list z wiadomością o wymianie nie trafił do użytkownika. Stare urządzenia oddane w salonach zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu, tak by nie zaśmiecały środowiska naturalnego.

Różnice pomiędzy starą i nową wersją Liveboxa:
Fot: Orange

Nowy Livebox to m. in. szybsza transmisja WiFi, wyższe bezpieczeństwo, możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń (dyski, drukarki), czy zarządzanie urządzeniem z telefonu i tabletu.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Janek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość

To bardzo dobra wiadomość. Na grafice jest napisane WPA2, tak jakby stare routery go nie miały. Czy rzeczywiście tak było?