Orange YES – teraz 1 GB na start

Nietrudno zauważyć, że w tegoroczne wakacje operatorzy skupiają się przede wszystkim na zaoferowaniu jak największej liczby danych. Nowi użytkownicy, którzy zakupią starter z taryfą Orange Yes otrzymają teraz 1 GB danych, zamiast dotychczasowych 200 MB.

Najwidoczniej operatorzy komórkowi dostrzegli już, że w dobie smartfonów i innych nowoczesnych przenośnych urządzeń coraz częściej najważniejszą dla użytkownika rzeczą jest internet mobilny. Oczywiście nie dla wszystkich i w tym miejscu wielu może napisać, że użytkownicy zwykłych telefonów są coraz częściej zaniedbywani, ale to już temat na inną dyskusję. Nie mniej tegoroczne promocje w okresie wakacyjnym głównie skupiają się właśnie na tym.

Orange Yes 1 GBOrange Yes to taryfa głównie do połączeń głosowych, umożliwia m. in. darmowe rozmowy wewnątrz sieci Orange (oczywiście również do użytkowników nju mobile). Mimo to teraz każdy, kto kupi starter z taryfą Orange Yes, otrzyma wraz ze starterem więcej internetu – 1 GB zamiast 200 MB. Bonus przyznawany jest automatycznie po aktywacji startera, jednak ważny jest tylko przez 10 dni.

Operator zaznacza, że w sprzedaży mogą się jeszcze znajdować startery ze starą informacją na opakowaniach o 200 MB bonusu, jednak każdy nowo aktywowany starter będzie zawierał już 1 GB internetu. Nowe startery mają już właściwą informację na opakowaniu.

W okresie wakacyjnym wielu operatorów zwiększyło swoim dotychczasowym lub nowym użytkownikom ilość mobilnego internetu. W ostatnim czasie zrobili to m. in. FM GROUP Mobile, Virgin Mobile, Red Bull Mobile, czy Heyah.

Źródło/Fot: Orange, wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x