Orange – za awarię weekend z darmowym mobilnym internetem

Orange wynagradza swoim klientom wczorajszą wielogodzinną awarię sieci komórkowej. Jak poinformował dzisiaj na swoim blogu rzecznik Orange Wojciech Jabczyński w najbliższy weekend – czyli w sobotę i w niedzielę – użytkownicy Orange będą mogli cieszyć się darmowym mobilnym internetem na terenie Polski.

O wczorajszej awarii sieci komórkowej Orange pisaliśmy dzisiaj rano (więcej na ten temat >>).

– Awarie zdarzają się każdemu operatorowi. Nie my pierwsi i ostatni. Wiemy, że niektórzy z Was mieli wczoraj przez kilka godzin kłopoty z rozmowami i dostępem do mobilnego netu. Dlatego chcemy Wam to zadośćuczynić i zdecydowaliśmy, że w najbliższą sobotę i niedzielę (9-10 lipca) będziecie mogli korzystać z mobilnego internetu w kraju całkowicie za darmo – napisał rzecznik Orange.

Jak dodał Wojciech Jabczyński promocja dotyczy wszystkich klientów Orange, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, w tym oczywiście również użytkowników nju mobile.

Jeśli użytkownicy będą korzystać z internetu mając aktywne pakiety, w weekend stan pakietów nie ulegnie zmianie. Rozliczenie nastąpi automatycznie, bez konieczności wcześniejszego kontaktu z operatorem.

– Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności, które mieliście w wyniku awarii – zakończył rzecznik Orange Wojciech Jabczyński.

Niestety z promocji nie skorzystają osoby przebywające obecnie za granicą i korzystające z roamingu, ta grupa klientów również została dotknięta wczorajszą awarią.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o