Ostatnie chwile na aktywację wakacyjnego pakietu internetowego w Orange

Jeszcze tylko przez kilkadziesiąt godzin użytkownicy ofert Orange na kartę mogą skorzystać z wakacyjnej promocji na internet mobilny i aktywować tzw. Wakacyjny pakiet internetowy, w którym za 6 zł otrzymuje się aż 6 GB mobilnego internetu.

Pakiet 6 GB za 6 zł jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji i możemy aktywować go dowolną ilość razy, sumując tym samym ilość danych (nie sumuje się czas ważności konta, ten wydłuża się o kolejne 30 dni od ostatniej aktywacji). Oznacza to, że choć promocja obowiązuje tylko do końca sierpnia b.r., dokonując aktywacji ostatniego dnia sierpnia możemy korzystać z promocji przez kolejnych 30 dni, czyli do końca września.

Aktywacja:

Pakiet najłatwiej jest aktywować za pomocą krótkiego kodu USSD *110*77#. Można go również aktywować wysyłając SMS o treści AKT6 pod numer 260 (koszt zgodny z cennikiem posiadanej oferty).

Sprawdzenie stanu:

Stan i ważność pakietu najłatwiej sprawdzić krótkim kodem USSD – *110*77*1#, można również wysłać SMS o treści STAN6 pod numer 260 (koszt zgodny z cennikiem posiadanej oferty).

Dodatkowe szczegóły:

Pakiet mogą wykupić klienci na kartę sieci Orange, korzystający z  taryf: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Orange SMART, w ofercie Orange na kartę oraz abonentów ofert Zetafon i Minutofon. Pakiet nie jest samoodnawialny, co oznacza, że po wykorzystaniu danych lub upływie ważności należy go ponownie ręcznie włączyć.

Wakacyjny pakiet internetowy w Orange to idealna propozycja dla osób, które poszukują taniego internetu mobilnego bez umów i zobowiązań na czas wakacyjnych wyjazdów.

Źródło/Fot: Orange, wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
s
s
3 lat temu

Spoko, spoko. w lajt mobile jest jeszcze pakiet 10GB/10zł w promocji do odwołania, a kiedy odwołają to nie wiadomo. 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x