Ostatnie odliczanie przed starter nowego MVNO – sieci IZZI?

10435721_317552441757979_8484722995746239451_nWszystko wskazuje na to, że nowa marka MVNO w Polsce – sieć IZZI – wystartuje w ciągu kilku najbliższych dni. Operator na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zaprezentował infografikę, z której może wynikać, że sieć zadebiutuje za 5 dni, tj. w poniedziałek 29 września. Taki scenariusz potwierdzałby również wcześniejsze zapowiedzi operatora, z których wynikało, że nowa marka IZZI zadebiutuje na polskim rynku we wrześniu. To oczywiście wciąż nieoficjalne informacje, gdyż sieć nadal nie ogłosiła oficjalnie daty startu.

Nowa marka IZZI zastąpi obecną na polskim rynku od ponad 3 lat sieć Tele25. Wg wcześniejszych informacji przekazywanych przez operatora IZZI zaoferuje m. in. tanie połączenia krajowe (19 gr/min), SMS-y (9gr/SMS) oraz dodatkowe pakiety internetowe i SMS (więcej można przeczytać tutaj). Dodatkową atrakcją oferty nowej marki będzie dość rzadko występujący w takiej postaci u operatorów MVNO  bonus, dzięki któremu użytkownicy będą mogli korzystać z nielimitowanych darmowych rozmów w sieci IZZI oraz do Play – bonus będzie automatycznie dodawany do każdego doładowania konta kwotą 25 zł i ważny będzie przez 30 dni. Bonus przyznawany będzie za darmo, a cała kwota z doładowania pozostanie na koncie do dyspozycji użytkownika.

IZZI start

Sieć IZZI działała będzie na zasięgu sieci Play oraz na roamingu krajowym T-Mobile. Startery i doładowania będą do nabycia na stronie internetowej operatora. Więcej o nowej marce można znaleźć tutaj.

Źródło: Tele25/IZZI, wł

13 komentarzy do “Ostatnie odliczanie przed starter nowego MVNO – sieci IZZI?

 • 25 września 2014 at 11:57
  Permalink

  Nawet samo tele25 stwierdziło ostatnio, że to jest tylko zmiana nazwy. Po wielkich oczekiwaniach ze strony potencjalnych użytkowników przyszło rozczarowanie i krytyka nawet na oficjalnym profilu tele25 na portalu społecznościowym (polska nazwa twarzoksiążka). Ja osobiście też myślałem, że będzie to jakaś przełomowa oferta, a tu okazało się że np. takie White Mobile walnęło stawką 17gr(nie wnikając w dość dziwne warunki regulaminu -te 70% etc.), Klucz Mobile popisał się nowymi pakietami minut i internetu, Vikingi i Lyca też wysmarowały dość pokrętne ale dla niektórych może ciekawe pakiety, no i na końcu Plush nowa marka Plusa z no limitem(Solorzowi chyba coś się odkodowało i postanowił mniej zdzierać).

  Odpowiedź
  • 25 września 2014 at 13:21
   Permalink

   Jeśli potwierdzą się wcześniejsze zapowiedzi o cenach połączeń do UE (19 gr/min) to nie będzie źle

   Odpowiedź
 • 25 września 2014 at 15:34
  Permalink

  Ludzie, doładujecie konto za 25 zł i macie przez 30 dni darmowe połączenia do izzi i play przez 30 dni. Na koncie wtedy macie 25 zł i można te środki wykorzystać na co tylko chcecie – wykupić pakiet neta, sms rozmowy do innych sieci. Dla osoby, która normalnie korzysta z telefonu (tzn. kilka minut rozmowy dziennie, kilka sms, internet) to wszystko jest w 100 % wystarczające. Uważam że nie ma co narzekać, oferta i tak zapewne będzie stale polepszana.

  Odpowiedź
  • 26 września 2014 at 08:13
   Permalink

   No właśnie, dla mnie korzystającego kilka minut na RÓŻNE komórki dziennie ta nowa oferta IZZI łącznie z ichnim miesięcznym bonusem jest do bani w porównaniu ze starą ofertą, którą ani myślę zmieniać – Virgina. Mam rozmowy praktycznie po 13 groszy przez cały czas posiadania środków a nie tylko przez miesiąc, SMS-y po groszy sześć, zaś internet jako bonus przez miesiąc 100 MB. Na sprawdzanie mejli przez komórkę i przy okazji korzystanie z bramki internetowej wystarczy, co więcej, korzystając z darmowego lejka mogę praktycznie zupełnie za darmo słać esemesy. Dobrze, że się nie dałem nabrać w Virginie z\na zmianę taryfy. 🙂 Miałem zamiar się przenieść z kilkoma numerami z Virgina łudząc się, że darmowe rozmowy wewnątrz IZZI i Playa będą standardem, natomiast bonus dla mnie jest nieopłacalny w porównaniu ze starą ofertą Virgina.

   Odpowiedź
   • 26 września 2014 at 12:02
    Permalink

    no, jeżeli chodzi o starą ofertę Virgin to jest super. Ale uważam, że za niedługo tej taryfy nie będzie, każdy będzie zmuszony przejść na nową taryfę. Obym się mylił, ale wszystko na to wskazuje.

    Odpowiedź
    • 26 września 2014 at 13:32
     Permalink

     Myślę, że oferta ta zostanie. Jednak można się spodziewać tego, że nie będzie już rozwijana, przez co prędzej, czy później straci na swojej atrakcyjności do tego stopnia, że użytkownicy sami albo przejdą na nową ofertę (która być może zostanie jeszcze wzbogacona), albo zastanowią się nad zmianą operatora.

     Likwidacja całkowita taryfy 2012 byłaby nie najlepszym posunięciem PR. Ale to tylko moje zdanie

     Odpowiedź
     • 26 września 2014 at 17:04
      Permalink

      Taka sama historia miała miejsce w Play. Taryfa Fresh zdaje się, że istnieje do tej pory i pewnie parę osób ciągle z niej korzysta. Inna sprawa, że jest już raczej mało atrkcyjna i w końcu zginie śmiercią naturalną. Myślę, że podobnie będzie z “Bez kompromisów”.

  • 25 września 2014 at 17:30
   Permalink

   Stety albo niestety wogle nie pracuje w telekomunikacji, ale patrząc obiektywnie tak to właśnie wygląd.

   Odpowiedź
 • 25 września 2014 at 17:42
  Permalink

  A może ktoś z izzi tu zagląda i napisze kiedy poznamy cennik połączeń za granicę oraz w roamingu? ;p

  Odpowiedź
 • 28 września 2014 at 19:29
  Permalink

  wygląda na to że start izzi będzie jutro o godzinie 19tej. Tylko czy jest na co czekać. Pakiety internetowe takie sobie. pakiety smsowe kiepskie (chodzi o ilość i czas ważności smsów w pakietach) – chyba nie warto czekać…

  Odpowiedź
 • 29 września 2014 at 15:38
  Permalink

  i jest nowa oferta izzi – i jest….
  Jedna wielka …. – kicha.
  Miały być rozmowy międzynarodowe za 19gr/min brutto – są za 2zł
  Miały być tanie rozmowy w UE za 19gr/min są za 97gr/min 🙁
  Jedynie co zrobili to tanie pakiety danych w UE: 5zł 20MB, 10zł 50MB, 15zł 100MB – z czego tylko ten ostatni wychodzi taniej ciut niż w lebara.pl – reszta pakietów wychodzi drożej niż zwykła stawka bez pakietów w lebara.pl – jednak izzi to śmieć a nie oferta…. – a szkoda

  Odpowiedź

Dodaj komentarz