Ostatnie odliczanie przed starter nowego MVNO – sieci IZZI?

Ostatnie odliczanie przed starter nowego MVNO – sieci IZZI?

25 września 2014 13 przez mvno-gsm.pl

10435721_317552441757979_8484722995746239451_nWszystko wskazuje na to, że nowa marka MVNO w Polsce – sieć IZZI – wystartuje w ciągu kilku najbliższych dni. Operator na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zaprezentował infografikę, z której może wynikać, że sieć zadebiutuje za 5 dni, tj. w poniedziałek 29 września. Taki scenariusz potwierdzałby również wcześniejsze zapowiedzi operatora, z których wynikało, że nowa marka IZZI zadebiutuje na polskim rynku we wrześniu. To oczywiście wciąż nieoficjalne informacje, gdyż sieć nadal nie ogłosiła oficjalnie daty startu.

Nowa marka IZZI zastąpi obecną na polskim rynku od ponad 3 lat sieć Tele25. Wg wcześniejszych informacji przekazywanych przez operatora IZZI zaoferuje m. in. tanie połączenia krajowe (19 gr/min), SMS-y (9gr/SMS) oraz dodatkowe pakiety internetowe i SMS (więcej można przeczytać tutaj). Dodatkową atrakcją oferty nowej marki będzie dość rzadko występujący w takiej postaci u operatorów MVNO  bonus, dzięki któremu użytkownicy będą mogli korzystać z nielimitowanych darmowych rozmów w sieci IZZI oraz do Play – bonus będzie automatycznie dodawany do każdego doładowania konta kwotą 25 zł i ważny będzie przez 30 dni. Bonus przyznawany będzie za darmo, a cała kwota z doładowania pozostanie na koncie do dyspozycji użytkownika.

IZZI start

Sieć IZZI działała będzie na zasięgu sieci Play oraz na roamingu krajowym T-Mobile. Startery i doładowania będą do nabycia na stronie internetowej operatora. Więcej o nowej marce można znaleźć tutaj.

Źródło: Tele25/IZZI, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***