OTVARTA – GIGA rewolucja w abonamencie, czyli 200 GB + wszystko no limit

Aż 200 GB internetu oraz wszystko no limit w abonamencie O! Gigantyczna! – sieć komórkowa OTVARTA po raz kolejny wprawia rynek telefonii komórkowej w konsternację swoją nową ofertą. Tak wielkiego pakietu transferu danych w abonamencie na telefon nie dawał dotąd nikt w Polsce. To prawdziwa GIGA rewolucja na rynku!

Nowy abonament telefoniczny O! Gigantyczna 100 GB + 100 GB w NOC! to bez wątpienia najbogatsza oferta na rynku. Abonament obejmuje rekordową ilość internetu do wykorzystania – aż 200 GB w miesiącu – oraz smsy, mmsy i rozmowy do wszystkich sieci no limit.

– Mamy świadomość, że naszą ofertą wywołujemy giga rewolucję na rynku abonamentów, bo tak dużego pakietu internetu na telefon w abonamencie nie dawał nikt wcześniej – zauważa Daniel Kowalczyk, prezes zarządu sieci. – Większość ludzi, którzy załatwiają ważne dla siebie sprawy przez internet w telefonie, ciągle stresuje się, że skończy im się pakiet danych i zostaną odcięci od świata. Nasz abonament daje im pewność i komfort, że zawsze kiedy potrzebują, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują, mogą dzwonić bez ograniczeń lub korzystać z sieci przez komórkę bez obawy, że „skończy się” internet – dodaje.

O! Gigantyczna! to doskonała propozycja nie tylko dla osób, które telefonem zarabiają na życie, m.in. dla będących na tzw. samozatrudnieniu czy prowadzących własne firmy, ale także to prawdziwy hit dla wszystkich, którzy naprawdę bardzo dużo rozmawiają i korzystają z internetu przez komórkę nie tylko w zawodowych sprawach – dzięki temu abonamentowi nie będą się musieli martwić, że zbyt szybko wyczerpali limit transferu danych w miesiącu. Super pakiet internetu obejmuje łącznie aż 200 GB transmisji danych w abonamencie – 100 GB o każdej porze doby oraz dodatkowo 100 GB w godzinach nocnych. Po wykorzystaniu pakietu w ramach abonamentu, użytkownik nadal bez problemów może korzystać z internetu przy zredukowanej transmisji danych.

Rekordowo bogaty abonament O! Gigantyczna 100 GB + 100 GB w NOC! można będzie kupić już od 1 października br. za 55,99 zł miesięcznie.

Dodatkowym atutem oferty O! Gigantyczna! za 55,99 zł miesięcznie jest elastyczna umowa. Kupując abonament można podpisać umowę na czas nieokreślony. OTVARTA gra fair – nie wymusza na klientach wiązania się długoterminową umową w celu skorzystania ze swojej atrakcyjnej oferty.

Więcej informacji o nowej ofercie na abonament telefoniczny z rekordowym pakietem internetu 200 GB można znaleźć na stronie internetowej: www.otvarta.pl

Źródło/Fot: OTVARTA

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Olgierd
Olgierd
1 rok temu

JacekK: Komentarz został usunięty. Powód – umieszczanie wielu komentarzy z tego samego adresu IP w krótkim czasie pod różnymi nickami, zawierających podobną tematykę i narrację, promujących konkretną markę/firmę (regulamin). Takie wpisy będą traktowane jako SPAM, w skrajnych przypadkach będą blokowane adresy IP, które są wykorzystywane do takich praktyk.

Zo.
Zo.
1 rok temu

W Klucz Mobile od dawna mają pakiet 100 GB w dzień + 200 GB w nocy za 50 zł. Oferta na kartę.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x