OTVARTA wydłuża wakacyjną promocję dla przenoszących numer z innych sieci

Sieć komórkowa OTVARTA poinformowała, że wydłuża wakacyjną promocję dla przenoszących swój numer z innych sieci. Zaprezentowana w połowie czerwca promocja miała trwać do końca sierpnia, potrwa do końca tego roku.

Letnią promocję adresowaną do osób przenoszących swój numer do sieci OTVARTA operator zaprezentował 15 czerwca b.r. (więcej >>). Promocja polegała na tym, że klient przychodząc z numerem z innej sieci otrzymywał powiększone paczki internetu w poszczególnych planach abonamentowych. W planie za 13,99 zł aż 11 GB miesięcznie, zaś w taryfie za 17,99 zł – 21 GB Internetu.

Operator poinformował właśnie, że promocja zostanie z nami na dłużej – potrwa do 31 grudnia b.r.

– Przed zakończeniem promocji wielu Klientów, którzy nie mogli przenieść numeru w okresie wakacji, ponieważ obowiązywała ich inna umowa terminowa, zwracało się z prośbą do operatora, o ponowne uruchomienie oferty promocyjnej. Informujemy, że OTVARTA wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wznawia promocję z dniem 1 września. Wniosek o przeniesienie numeru, można złożyć już na 120 dni (4 miesiące) przed końcem umowy u obecnego operatora – informuje OTVARTA.

Plany abonamentowe sieci komórkowej OTVARTA

Fot: OTVARTA

Sieć OTVARTA to wirtualny operator telefonii komórkowej działający na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: OTVARTA

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x