Pakiet nielimitowanych połączeń na Ukrainę w Play i Red Bull Mobile

Pakiet nielimitowanych połączeń na Ukrainę w Play i Red Bull Mobile

22 marca 2018 1 przez Redakcja
Sieć komórkowa Play wprowadziła do swojej oferty pakiet adresowany do Ukraińców przebywających w Polsce oraz tych, którzy mają potrzebę częstego dzwonienia do naszego wschodniego sąsiada. Pakiet to nielimitowane rozmowy do ukraińskich sieci komórkowych.

Pakiet zaoferowany przez Play to nielimitowane rozmowy do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i Lifecell. Miesięczna opłata za usługę to 25 zł.

Jak włączyć usługę?

Wystarczy mieć na koncie 25 zł, w tym celu należy więc zasilić swoje konto minimum tą kwotą. Następnie należy włączyć pakiet za pomocą ekspresowego kodu USSD *111*969*1#.

Pakiet działa w następujących ofertach:

  • Formuła Play na Kartę
  • Play na kartę Lubię to!
  • Play na kartę
  • Internet na kartę
  • RedBull Mobile

Swoją ofertę można w łatwy sposób sprawdzić ekspresowym kodem USSD *111*49*1#. Co bardzo ważne, oferta dostępna jest również dla posiadaczy Red Bull Mobile.

Oferta adresowana jest do nowych i dotychczasowych klientów. Wszyscy, którzy rozmawiają mniej i nie potrzebują nielimitowanych rozmów, mogą skorzystać z oferty obniżającej cenę połączeń z Ukrainą do 29 gr/min. Tę usługę można aktywować kodem USSD *111*201*1#.

Infolinia po ukraińsku

Play przypomina również o infolinii w języku ukraińskim. Wszyscy, którzy mają pytania dotyczące oferty mogą zadzwonić pod numer telefonu 577 380 380. Infolinia czynna jest codziennie od 7:00 do 24:00.

Promocja obowiązuje do końca roku lub do odwołania.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Play / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***