Personalizowane etui na telefon od PLUSHA

Plush po raz kolejny przygotował dla swoich nowych i obecnych klientów super promocję. Teraz można dostać za darmo personalizowane etui na telefon. Jak skorzystać z promocji?

Już teraz wszyscy użytkownicy ofert Plush na Kartę, Plush ABO lub Plush Internet mogą otrzymać etui FunnyCase na wybrany telefon i stworzyć jego własny wzór dobierając tło i grafikę oraz dodając napisy.

Jak zdobyć etui od PLUSHA:

  • wyślij bezpłatnego SMS-a o treści ETUI pod nr 80777,
  • jeśli masz Plush na Kartę doładuj konto za min. 5 zł,
  • dostaniesz od Plusha unikalny kod do wykorzystania na stronie funnycase.pl/kreator, gdzie możesz stworzyć swoje własne etui z nadrukiem.

Promocja dostępna jest dla wszystkich klientów Plush.

Dodatkowo, specjalnie na tę okazję, Plush przygotował kolekcję własnych grafik. Znany ze swego poczucia humoru Misiek na pewno będzie pomocny i inspirujący przy „wyrażaniu się” na etui telefonu, a grafiki można już znaleźć na www.funnycase.pl

Promocja „Etui w Plushu” obowiązuje do 17 czerwca lub wyczerpania puli kodów, natomiast otrzymany kod należy wykorzystać do 17 lipca br. O jego otrzymaniu zadecyduje pierwszeństwo spełnienia warunków promocji. Na jeden numer telefonu można otrzymać tylko jeden kod.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na www.plushbezlimitu.pl.

Źródło/Fot: Plush

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o