Piąte doładowanie gratis teraz również dla użytkowników Plusha

W Strefie Plusha dostępna jest promocja, w ramach której użytkownicy wszystkich usług prepaid w Plusie (Plush na Kartę, JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet na Kartę, Plus Internet na Kartę) po czterokrotnym doładowaniu konta otrzymają piąte doładowanie gratis.

Promocja ta jest znana użytkownikom Plusa już od czerwca b.r. (8 czerwca informowaliśmy o niej tutaj), teraz jednak może z niej skorzystać więcej użytkowników, gdyż dotyczy również klientów oferty Plush na kartę.

Plush na kartęAby skorzystać z promocji należy wysłać na  numer 8844 bezpłatnego SMS-a o treści START, a następnie doładować czterokrotnie konto dowolną kwotą pamiętając przy tym, aby nie utracić ważności konta na połączenia wychodzące. Po czwartym doładowaniu konto zostanie zasilone kwotą z najniższego z czterech poprzednich doładowań. Przykład: jeśli doładujemy konto czterokrotnie kwotami 20 zł, 30 zł, 50 zł oraz 25 zł, wysokość piątego (promocyjnego) doładowania to 20 zł.

Jedyne o czym klient musi pamiętać, to żeby jego konto przez cały czas było aktywne dla usług wychodzących. Jeśli konto nie będzie aktywne dłużej niż 3 dni, licznik dokonanych doładowań zostaje „wyzerowany” i ich liczenie rozpoczyna się od początku. W sytuacji gdy konto jest nieaktywne dłużej niż 30 dni następuje wyłączenie z promocji i wówczas należy się do niej zapisać jeszcze raz.

Niestety bonus nie wydłuża ważności konta na połączenia wychodzące, nie możemy również wybrać dnia, w którym dodatkowe doładowanie przyjdzie (te przychodzi w ciągu 24 godzin od wykonania czwartego doładowania konta).

Promocja obowiązuje do odwołania.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Plush

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o