Pierwsze startery Vectone Mobile już w rękach Czytelników – nie logują się do sieci

Pierwsze startery Vectone Mobile już w rękach Czytelników – nie logują się do sieci

13 stycznia 2015 20 przez mvno-gsm.pl

Jak informują nas nasi Czytelnicy docierać zaczęły pierwsze startery Vectone Mobile Polska. To niewątpliwie dobra wiadomość. Zła wiadomość jest taka, że karty SIM nie logują się do żadnej z polskich sieci, co wskazywałoby na to, że nie są one jeszcze aktywne i operator swoich usług jeszcze technicznie w Polsce nie świadczy. Infolinia w języku polskim również jeszcze nie działa.

starter vectne mobile 1

Pierwotnie pojawiła się informacja, że Vectone Mobile Polska działać miał na zasięgu sieci T-Mobile. Aktualnie na stronie internetowej operatora nie ma niestety informacji odnośnie zasięgu sieci. Brakuje również kilku innych kluczowych informacji, jak np. sposoby doładowania konta, ważność konta po doładowaniu, czy też rodzaju naliczania połączeń głosowych (sekundowe/minutowe).

Temat logowania się do sieci kart Vectone Mobile monitorujemy na bieżąco i jeśli tylko uda się potwierdzić możliwość zalogowania się do sieci i korzystanie z usług Vectone Mobile w Polsce poinformujemy o tym możliwie najszybciej.

Vectone Mobile swój start ogłosił 8 stycznia b.r. Nieco wcześniej można już było składać zamówienia na darmowe karty SIM za pośrednictwem strony internetowej operatora. Pierwsze karty SIM właśnie docierają.

Więcej zdjęć zestawu startowego Vectone Mobile Polska można znaleźć na https://www.facebook.com/mvnogsm.

Źródło: wł

Fot: gmiazreclian

 

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***