Platforma nc+ rozbudowuje ofertę 4K UHD

Do oferty programowej platformy nc+ dołączyły dwa nowe oficjalne kanały amerykańskiej agencji kosmicznej. Pierwszy z nich, nadający w jakości 4K kanał NASA TV UHD jest dostępny dla posiadaczy dekoderów 4K UltraBOX+ na pozycji 197. Drugi, nadający w jakości HD kanał NASA TV HD jest dostępny dla posiadaczy dekoderów 4K UltraBOX+ oraz dekoderów HD nc+ na pozycji 198. Kanały są dostępne dla abonentów nc+ bez dodatkowych opłat.

NASA TV UHD i NASA TV HD to kanały amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nich oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet, podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa. Wśród pokazywanych materiałów nie brakuje także klasycznych filmów NASA, przedstawiających program Apollo oraz dokumentów o najnowszych pracach badawczo-rozwojowych agencji.

Bogata oferta treści 4K UHD

Platforma nc+ sukcesywnie rozwija swoją ofertę 4K UHD, udostępniając abonentom ekskluzywne wydarzenia sportowe, filmy, seriale i produkcje własne w najwyższej jakości obrazu na kanale CANAL+ 4K Ultra HD oraz w kolekcjach VOD. Dzięki umowom z 21th Century FOX oraz NBCUniversal, abonenci nc+ mogą zobaczyć ekskluzywnie w 4K największe hity kinowe po raz pierwszy w telewizji. W połączeniu w sumie z nawet 235 transmisjami 4K UHD meczów LOTTO Ekstraklasy, Premier League, LaLiga i Bundesligi w sezonie oraz stale rozwijaną ofertą 4K VOD, platforma nc+ oferuje najbogatszą dostęp do treści 4K UHD na rynku.

Teraz dostęp do kanału CANAL+ 4K Ultra HD można otrzymać w prezencie zawierając umowę na wybrane pakiety telewizyjne nc+ w ramach ofert z dekoderem 4K.

Więcej szczegółów na temat oferty 4K UHD można znaleźć na stronie:n ncplus.pl/poznaj-4k-ultra-hd.

Na stronie dostępne są również filmy instruktażowe prezentujące zalety technologii 4K UHD.

Źródło/Fot: nc+

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o