Play – 3 miesiące pakietu Sport w PLAY NOW w prezencie

Sieć komórkowa Play zachęca swoich użytkowników do aktywacji pakietu Sport, wszystkich z dostępem do PLAY NOW. Dotychczas każdy użytkownik po aktywacji pakietu mógł liczyć na pierwszy miesiąc korzystania z usługi gratis. Teraz operator dla nieprzekonanych ma jeszcze lepszą propozycję.

Teraz wszyscy użytkownicy, którzy zdecydują się na aktywację pakietu Sport otrzymają aż 3 miesiące korzystania z pakietu gratis.

W skład pakietu Sport wchodzą następujące kanały telewizyjne:

  • Eleven Sports 1
  • Eleven Sports 2
  • Eleven Sports 3
  • Motowizja HD
  • Extreme Sports Channel

Programy z pakietu Sport można oglądać nie tylko na smartfonie czy tablecie, ale również na dużym ekranie telewizora (przez Chromecast lub aplikację PLAY NOW dla Android TV).

Aby skorzystać z promocji trzeba się pospieszyć, ponieważ aktywacja możliwa jest tylko do końca lipca b.r. W innym przypadku (aktywacja później) użytkownik otrzyma tylko 1 miesiąc korzystania z usługi za darmo. Promocję aktywować można TYLKO z poziomu aplikacji Play24 – opcję znajdziecie w sekcji „Telewizja” wybierając PLAY NOW – Pakiet SPORT na 3 miesiące bez opłat (aktywując na przykład przez PLAY NOW otrzymacie standardowe 30 dni).

Z promocji można skorzystać tylko raz.

Pakiet Sport to m. in. wyścigi Formuły 1, najlepsze ligi piłkarskie a także piłka ręczna, żużel i wiele, wiele innych.

Źródło/Fot: Play / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o