Play – bilety komunikacji miejskiej doliczane do rachunku

Od teraz klienci Play na abonament mogą płacić za bilety komunikacji miejskiej w aplikacji SkyCash i i uregulować płatności razem z kolejnym rachunkiem za abonament. Play jako pierwszy operator w Polsce wprowadza taką możliwość.

Usługa została wprowadzona we współpracy ze SkyCash i Digital Virgo. Dzięki usłudze „Zapłać z Play” nie jest konieczne posiadanie konta w banku ani karty płatniczej, aby kupić bilet w komórce i uregulować płatności razem z kolejnym rachunkiem za abonament. Zakupy za pośrednictwem operatora komórkowego to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie posiadają karty kredytowej. Wydatki są chronione limitem miesięcznym do wysokości 800 zł

Żeby skorzystać z usługi należy pobrać aplikację SkyCash i założyć w niej konto. Następnie należy skonfigurować usługę „Zapłać z Play” w ustawieniach płatności. Jest to bardzo proste i intuicyjne – wystarczy podać numer w Play na abonament i zatwierdzić dodanie metody płatności kodem wysłanym SMS-em. Po konfiguracji zakup biletu do rachunku Play jest już bardzo prosty. Wystarczy kupując bilet wybrać „Zapłać z Play” z listy metod płatności i zatwierdzić płatność PINem do aplikacji SkyCash.

Zakup biletu każdorazowo będzie potwierdzony SMS-em i znajdziemy go w historii aktywności w aplikacji Play24. Zakupione bilety pojawią się następnie na rachunku Play w sekcji opłaty pobrane na rzecz osób trzecich i zostaną opłacone razem z abonamentem.

Partnerami Play są Digital Virgo (dostawca usług Direct Carrier Billing – DV Pass) oraz SkyCash (największa w Polsce platforma usług mobilnych). Dzięki usłudze z zakupu biletu w aplikacji SkyCash klienci Play skorzystają z komunikacji miejskiej w ponad 90 miastach.

Przypominamy, iż w czerwcu w ramach tej współpracy została uruchomiona usługa Mobilny Parking, która pozwala na szybkie i łatwe doliczenia opłat za pakowanie poprzez wysłanie wiadomości START/STOP na numer 80555.

W kolejnym kroku planowane jest dodanie płatności za kolejne kategorie biletów oferowane przez SkyCash.

Szczegółową listę miast można znaleźć pod tym adresem.

Szczegółowe informacje o ofercie można znaleźć również na stronie internetowej sieci Play.

Źródło/Fot: Play

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x