MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Pozostałe

Play i RED BULL MOBILE – do 10 zł rabatu za zakupy w sklepie Google Play

Sieć komórkowa Play poinformowała dzisiaj, że jej klienci mogą liczyć na bonus w wysokości do 10 zł za zakupy w sklepie Google Play. To nowa odsłona znanej już promocji, poprzednia miała miejsce w sierpniu ub.r.

Sieć komórkowa Play udziela do 10 zł rabatu na gry, dodatki, aplikacje, książki czy filmy w androidowym sklepie przy płatności „Dopisz do rachunku PLAY” znanej też jako “skorzystaj z płatności przez operatora PLAY”.

Dlaczego “do 10 zł”? Wszystko wynika wyłącznie z tego, że niektóre ceny w sklepie Google Play są po prostu niższe niż 10 zł. W przypadku takich właśnie zakupów (kwota mniejsza niż 10 zł) użytkownik zapłaci za zakupy symboliczny grosz. Pozostałe zakupy (na kwotę wyższą niż 10 zł) to oczywiście zwrot pełnej kwoty 10 zł.

Promocja działa też w RED BULL MOBILE i dotyczy tych osób, które w ciągu ostatnich 180 dni nie korzystały z zakupów za pomocą tej metody. Promocją są więc objęci również ci użytkownicy, którzy skorzystali z ubiegłorocznej promocji pod warunkiem, że później nie korzystali już z zakupów w taki sposób.

Promocja trwa do 20 maja b.r.

REGULAMIN

FAQ

Źródło/Fot: Play

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x