Play i Red Bull Mobile – jedna trzecia Polaków w zasięgu sieci LTE Play

Play i Red Bull Mobile – jedna trzecia Polaków w zasięgu sieci LTE Play

12 maja 2014 2 przez mvno-gsm.pl

Rzecznik prasowy sieci Play – Marcin Gruszka – poinformował za pośrednictwem swojego bloga, że w zasięgu sieci LTE Play znajduje się już jedna trzecia mieszkańców Polski.

Do listy miast i miejscowości objętych zasięgiem 4G LTE Play dołączyły ostatnio Lublin, Jelenia Góra, Świnoujście, Biała Podlaska, Mikołajki, Bytów, Łeba, Jastarnia, Goleniów, Baniocha, Boguszów-Gorce, Dzierżążno, Grzybowo, Jelcz-Laskowice, Jeżów Sudecki, Kiełpino, Kobylanka, Kraśnik, Łazy, Łowicz, Maszewo, Milejów, Mrzeżyno, Mysłowice, Nowogard, Pajęczno, Parzęczew, Przybiernów, Psary, Rewal, Sianów, Skórcz, Skrwilno, Stepnica, Trzebiatów, Wsoła, Zakroczyn. Wg rzecznika sieci Play razem daje to ponad 30% pokrycia.

Kiedy dodamy wszystkie nowe miasta i miejscowości daje to nam 278 nazw. Są oczywiście bardzo duże, są też bardzo małe, ale to akurat uważam za bardzo fajny temat, że LTE to nie tylko luksus dla dużych aglomeracji – dodaje Marcin Gruszka.

Przypominamy, że z internetu w technologii LTE mogą za darmo i praktycznie bez limitów korzystać użytkownicy Red Bull Mobile (marki, której operatorem jest sieć Play i która korzysta z zasięgu sieci Play) do końca 2014 roku. Pisaliśmy o tym tutaj. Konieczne jest tylko posiadanie urządzenia obsługującego standard 4 G LTE.

Źródło: Play, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***