Play już po raz czwarty na Przystanku Woodstock

Sieć Play już po raz czwarty zawita na Przystanku Woodstock. Wszyscy obecni na terenie Kostrzyna nad Odrą będą mogli włączyć specjalną promocję – 4 dni nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci i 2 GB Internetu w ofertach na kartę i mix.

Play uruchomi też specjalną strefę, w której czekały będą atrakcje. W tym roku głównym punktem będzie 25-metrowa zjeżdżalnia wodna zapewniająca orzeźwienie w festiwalowe dni. Będą także gniazdka z ładowarkami do telefonów, z których w poprzedniej edycji korzystało kilkadziesiąt tysięcy osób. Pozytywne wibracje zapewnią animatorzy a samemu będzie można dać czadu w strefie perkusji. Rozdawane będą również gadżety takie jak legendarne playowe bandany, kostki do gry na gitarze, piłki, maty, flagi i tabliczki. Przebywając w strefie PLAY Woodstockowicze nie przegapią ani jednego koncertu – zapewni to wielki telebim transmitujący obraz z dużej sceny.

Play-Woodstock-slajd-1

Play oferuje również aplikację na smartfony z Androidem, iOS i Windows Phone. Będzie można znaleźć w niej rozkład koncertów, interaktywną mapkę oraz najważniejsze i najbardziej przydatne informacje. Można ją znaleźć w App Store, Google Play i Sklepie Windows Phone.

Przypominamy, że tegoroczny Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 30 lipca-1 sierpnia.

Źródło/Fot: Play, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o