Play – koniec jednej promocji dla przenoszących numer, początek innej

Sieć komórkowa Play poinformowała właśnie o zakończeniu promocji dla przenoszących swój numer do Play (chodzi o tę promocję). Operator poinformował jednak o nowym wydaniu promocji, jednak kończy się m. in. 9 miesięcy abonamentu gratis z Samsungiem.

Od dzisiaj, tj. 8 listopada b.r. obowiązuje nowa odsłona promocji dla przenoszących numer do Play. Jakie tym razem czekają niespodzianki dla klientów?

Jeśli użytkownik przenosi swój numer korzystając jednocześnie oferty bez telefonu, nie zapłaci abonamentu przez 6 pierwszych miesięcy (we wszystkich ofertach S, M, L i dla każdej kupowanej karty SIM).

Jeśli natomiast użytkownik przenosi swój numer wybierając jednocześnie ofertę z telefonem, czeka na niego spory rabat na abonament, który będzie obowiązywał również przez 6 pierwszych miesięcy (w tym czasie użytkownik zapłaci tylko różnicę w abonamencie pomiędzy ofertą z telefonem i bez).

Play przygotował również smartfony w atrakcyjnych cenach:

  • Huawei Mate 20 lite przeceniony z 139 zł na 1 zł (w ofercie L z dopłatą 50 zł miesięcznie)
  • Samsung Galaxy J4+ za 1 zł (w ofercie M z dopłatą 20 zł miesięcznie)
Dla biznesu

Play przygotował również propozycję dla klientów biznesowych, którzy wybiorą taryfę Biznes Box Ultra i przeniosą numer do Play. W tej ofercie klienci zyskują pół roku abonamentu za darmo. Przy trzech kartach SIM oznacza to oszczędności rzędu 600 zł netto, a do tego nielimitowane rozmowy, SMS-y i 20 GB internetu w telefonie oraz kartę do internetu biurowego z pakietem 200 GB z pełną prędkością. Do oferty można dokupić nowoczesne smartfony w atrakcyjnych cenach.

Oferty obowiązują do odwołania, zaś operator obiecuje poinformować o ich zbliżającym się końcu w wyprzedzeniem.

Źródło/Fot: Play

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marcel Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Marcel
Gość
Marcel

A kto do nich przyniesie numer do abonamentu bez telefonu za 50zł? Przecież oferty na kartę jak i abonamenty, także u MVNO są po 20-25zł za no limit.