MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT Pozostałe

Play na kartę – nawet 30 GB w prezencie przez 3 miesiące, dodatkowo nowe pakiety

Sieć komórkowa Play przygotowała nowości dla użytkowników na kartę. od teraz klienci mają do wyboru dwa nowe pakiety – SOLO S i SOLO L. Można również odebrać darmowe comiesięczne pakiety internetu – nawet 10 GB miesięcznie przez 3 miesiące, wystarczy korzystać z aplikacji Play24.

Jedną z nowości Play jest promocja z darmowym internetem. W jej ramach do 30 kwietnia b.r. można co miesiąc odebrać pakiet internetu – 10 GB lub 5 GB. Wysokość darmowego pakietu zależy do tego, czy użytkownik korzysta z aplikacji Play24. Jeśli korzysta, otrzyma 3x po 10 GB internetu co miesiąc, zaś aktywacja odbędzie się właśnie przez aplikację mobilną. Jeśli ktoś nie korzysta z aplikacji mobilnej Play24 i nie może z niej korzystać, otrzyma 3x po 5 GB internetu. Wówczas w celu aktywacji promocji trzeba użyć krótkiego kodu USSD *111*570*1#. z obu pakietów zarówno 3 x 10 GB, jak i 3 x 5 GB  można korzystać do 30 kwietnia 2019 roku, potem pakiety będą anulowane, a niewykorzystanie środki przepadają. Z promocji klient może skorzystać tylko raz, skorzystanie z jednej opcji wyklucza włączenie drugiej.

Od 1 lutego b.r. klienci oferty na kartę mogą również skorzystać z dwóch nowych pakietów – SOLO S i SOLO L.

  • Pakiet SOLO S powstał z myślą o klientach, którzy nie korzystają z internetu w telefonie – w pakiecie za 20 zł miesięcznie otrzymają oni nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.

  • Pakiet SOLO L – adresowany jest do klientów, którzy potrzebują sporo internetu w telefonie – w pakiecie za 30 zł miesięcznie są:

    • internet bez limitu GB (do 15 GB z pełną prędkością)

    • nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci

    • pakiet do wykorzystania w UE – 100 minut, 50 SMS-ów i 500 MB

Fot: Play

REGULAMIN

Źródło/Fot: Play

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x