Play na kartę – nowe Formuły, 10 GB za 10 zł

Sieć Play w mocny sposób odpowiada na to, co działo się przez praktycznie całe wakacje u konkurentów. Przez ten czas wielu operatorów uatrakcyjniło swoje oferty, zwłaszcza pod kątem mobilnego internetu. Dzisiaj nową ofertę wprowadza Play. Poza nowymi Formułami w ofercie na kartę nowy pakiet internetowy, który jest bliźniaczo podobny do wakacyjnego pakietu internetowego w Orange (6 GB za 6 zł) – 10 GB za 10 zł.

Zacznijmy najpierw od pakietu internetowego 10 zł za 10 GB. Wadą dla niektórych może być jego ważność – 30 dni od momentu aktywacji (w sieci Orange 60 dni). Podobnie jak w przypadku Orange można go aktywować wielokrotnie, zaś sama promocja obowiązuje do końca listopada b.r. (wakacyjny pakiet internetowy w Orange aktywować można na dzień dzisiejszy tylko do końca sierpnia .r.). Pakiet można aktywować m. in. krótkim kodem USSD *111*745*1#.

Odbierz teraz darmowy starter Red Bull Mobile >>

Pakiet internetowy 10 GB za 10 zł w ofertach na kartę Play (również Red Bull Mobile):

Pakiet internetowy 10 GB za 10 zł dostępny jest w taryfach: Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Red Bull Mobile na Kartę.

Do oferty Play dodane zostały również dwie Formuły (dotychczas klient mógł korzystać z trzech: FORMUŁA SMS, FORMUŁA 3w1 oraz FORMUŁA 4w1).

Nowe Formuły to UNLIMITED na Kartę:

Wszystkie powyższe oferty obowiązują od dzisiaj.

Regulamin Oferty Promocyjnej Formuła UNLIMITED na 7 dni oraz na 30 dni

Cennik Oferty FORMUŁA Play na Kartę

Źródło/Fot: Play

Oceń w skali od 5 do 5 (1-najmniej, 5-najwięcej) nową ofertę Play:

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

31
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
26 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
sSzopenwiGregrins Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
wi
Gość
wi

Pakiet danych 10GB za 10zł, REWELACJA 🙂 W Play na kartę lubieto pakiety są ważne tyle ile połączenia wychodzące, tak więc ten pakiet danych nie jest na 30 dni ale jak u mnie do 7 listopada jak poł, wych. 🙂
i zakupiłem w/w pakiet i mam…. teraz 10732MB do jak połączenia wych. tj . 7.11.2015 REWELACJA !!!!:):):) ps. (732mb już miałem)

Gregrin
Użytkownik
Gregrin

Ehh.. pakiety w Lubie to! nie są ważne tyle co konto, tylko doładowując konto dostaje się bonus MB którego ważność jest przedłużana (jeśli aktualna jest niższa) o taka sama ilość dni co z konta głównego (co w większości przypadków powoduje taka sama ważność dla konta głównego i bonusu) Ten pakiet sumuje się normalnie z pakietami neta i jeśli ich ważność jest krótsza to podbija ja do 30dni a jeśli dłuższa to nic się nie zmienia. Ważne jest to o tyle ze niektórzy maja konto ważne prawie rok w tej taryfie i guzik im to da bo bonus neta jest ważny… Czytaj więcej »

s
Gość
s

“Oceń w skali od 5 do 5 (1-najmniej, 5-najwięcej) nową ofertę Play:”

Mała literówka w ankiecie. 🙂
A teraz lecę aktywować pakiet 10GB ale lajta mobila nie zdradzę 🙂

wi
Gość
wi

do szopen… jak pisałem w lubieTo…. Doładujesz 50 zł i masz na 100 dni połączenia wychodzące oraz pakiet danych … Jak doładujesz np.99 dnia konto by mieć dalej aktywne poł. wych, to pakiety promocyjne z doładowania lub te które dokupisz się zsumują. I tak dane pakietowe są “ważne zawsze” jak ważne jest konto.

Szopen
Gość
Szopen

Dzięki wielkie

Gregrin
Użytkownik
Gregrin

Podobno jeśli przenosi się numer do RedBullMobile to ląduje się w starej taryfie RBM 7 i tam za doładowanie 50zl konto jak i pakiet jest przedłużane do 150dni. Dodatkowo jeśli jesteśmy w zasięgu LTE to mając 30zl na koncie możemy korzystać z darmowego internetu (nie pobiera nam z pakietu).

wi
Gość
wi

Także myślę nad redbull z racji nielimitowanego i darmowego internetu którego w moim mieszkaniu bym używał jako wifi. Ciekawa sprawa 🙂

wi
Gość
wi

do JacekK….”No właśnie tak, jak pisze @wi, byłoby za piękne :)”, właśnie jest tak pięknie !, właśnie jest! 🙂 gdyż dane pakietowe są „ważne zawsze” jak ważne jest konto i się sumują!!!! 🙂

s
Gość
s

“Promocyjne MB 21697MB (ważne do 19.11.2015)”

Moja kumulacja.
Kupiłem trzeci pakiet 10GB, wydałem już w sumie 30 zł a wykorzystałem 10GB.
Play wie jak zarabiać. 🙂