Play na kartę – nowe Formuły, 10 GB za 10 zł

Sieć Play w mocny sposób odpowiada na to, co działo się przez praktycznie całe wakacje u konkurentów. Przez ten czas wielu operatorów uatrakcyjniło swoje oferty, zwłaszcza pod kątem mobilnego internetu. Dzisiaj nową ofertę wprowadza Play. Poza nowymi Formułami w ofercie na kartę nowy pakiet internetowy, który jest bliźniaczo podobny do wakacyjnego pakietu internetowego w Orange (6 GB za 6 zł) – 10 GB za 10 zł.

Zacznijmy najpierw od pakietu internetowego 10 zł za 10 GB. Wadą dla niektórych może być jego ważność – 30 dni od momentu aktywacji (w sieci Orange 60 dni). Podobnie jak w przypadku Orange można go aktywować wielokrotnie, zaś sama promocja obowiązuje do końca listopada b.r. (wakacyjny pakiet internetowy w Orange aktywować można na dzień dzisiejszy tylko do końca sierpnia .r.). Pakiet można aktywować m. in. krótkim kodem USSD *111*745*1#.

Odbierz teraz darmowy starter Red Bull Mobile >>

Pakiet internetowy 10 GB za 10 zł w ofertach na kartę Play (również Red Bull Mobile):

Pakiet internetowy 10 GB za 10 zł dostępny jest w taryfach: Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Red Bull Mobile na Kartę.

Do oferty Play dodane zostały również dwie Formuły (dotychczas klient mógł korzystać z trzech: FORMUŁA SMS, FORMUŁA 3w1 oraz FORMUŁA 4w1).

Nowe Formuły to UNLIMITED na Kartę:

Wszystkie powyższe oferty obowiązują od dzisiaj.

Regulamin Oferty Promocyjnej Formuła UNLIMITED na 7 dni oraz na 30 dni

Cennik Oferty FORMUŁA Play na Kartę

Źródło/Fot: Play

Oceń w skali od 5 do 5 (1-najmniej, 5-najwięcej) nową ofertę Play:

View Results

Loading ... Loading ...

31 komentarzy do “Play na kartę – nowe Formuły, 10 GB za 10 zł

 • 20 sierpnia 2015 at 17:19
  Permalink

  Pakiet danych 10GB za 10zł, REWELACJA 🙂 W Play na kartę lubieto pakiety są ważne tyle ile połączenia wychodzące, tak więc ten pakiet danych nie jest na 30 dni ale jak u mnie do 7 listopada jak poł, wych. 🙂
  i zakupiłem w/w pakiet i mam…. teraz 10732MB do jak połączenia wych. tj . 7.11.2015 REWELACJA !!!!:):):) ps. (732mb już miałem)

  Odpowiedź
  • JacekK
   20 sierpnia 2015 at 18:34
   Permalink

   Jeśli nie jest to zwyczajne niedopatrzenie i/lub błąd, to byłoby to ogromne uatrakcyjnienie oferty. Konto w tej taryfie można wydłużyć na dość długo, zaś sam pakiet można aktywować aż do końca listopada. Z pakietu Orange można korzystać maksymalnie do końca października (jeśli aktywujemy go ostatniego dnia sierpnia), mamy więc fajną alternatywę. Jeśli Play będzie promocją przynajmniej powtarzał, zaś Orange nie zrezygnuje z promocyjnych pakietów 6 GB za 6 zł (lub 3 GB za 3 zł, zależnie od promocji), będziemy mieli nowy standard, w którym 1 GB internetu kosztował będzie tylko 1 zł, a dodatkowo być może będzie można korzystać z takiej oferty prawie cały rok. Byłoby super, gdyby do tego grona dołączył jeszcze jakiś operator.

   Odpowiedź
  • Gregrin
   20 sierpnia 2015 at 21:02
   Permalink

   Ehh.. pakiety w Lubie to! nie są ważne tyle co konto, tylko doładowując konto dostaje się bonus MB którego ważność jest przedłużana (jeśli aktualna jest niższa) o taka sama ilość dni co z konta głównego (co w większości przypadków powoduje taka sama ważność dla konta głównego i bonusu)

   Ten pakiet sumuje się normalnie z pakietami neta i jeśli ich ważność jest krótsza to podbija ja do 30dni a jeśli dłuższa to nic się nie zmienia. Ważne jest to o tyle ze niektórzy maja konto ważne prawie rok w tej taryfie i guzik im to da bo bonus neta jest ważny dużo krócej!!
   Co do samych pakietów netu to każdy operator ma je zakontraktowane do końca roku i widocznie dużo im zostało dlatego rozdają je w prepaidach żeby się nie zmarnowały a żeby zrobić dobra atmosferę ;). Tak jak zauważyłeś pakiet można aktywować do końca listopada (tak jak promocje z nakrętkami) i jest ważny 30 dni czyli prawie do końca roku 😉

   Odpowiedź
   • JacekK
    21 sierpnia 2015 at 08:25
    Permalink

    No właśnie tak, jak pisze @wi, byłoby za piękne 🙂 Nie mniej pakiet i tak jest rewelacyjny. Jeśli będzie powracał cyklicznie i Orange nie zrezygnuje ze swojego, to mamy 1 GB za 1 zł prawie przez cały rok. Dawno sieć Play tak pozytywnie mnie nie zaskoczyła.

    Odpowiedź
    • 21 sierpnia 2015 at 14:16
     Permalink

     Pakiety danych mają ważnośc jak poł. wych, jak pisałem. Kupiłem 2 pakiety i teraz mam ponad 20GB danych ważnych do 7.11.2015 jak poł. wych. Mogę przesłać zrzut ekranu 🙂

     Odpowiedź
     • Gregrin
      21 sierpnia 2015 at 16:38
      Permalink

      Masz jak bonusowe MB ale w twoim przypadku ważność głównego jest taka sama bo po doładowaniu w Lubie To przedłużenie ważności konta głównego i bonusu jest do takiej samej wartości (np za 50zl konto główne i bonusowe są przedłużane do 100dni) i mylisz się twierdząc ze ustawiło ci się to według ważności konta głównego

      Jak byś nie miał pakietu netu to ten pakiet ustawił by się na 30dni bo nie miał by się do czego zsumować. Albo jak konto główne i pakiet netu miałbyś ważne 10dni to po włączeniu pakiet netu byłby ważny 30dni a konto główne zostało by na 10 bo to działa osobno. To jest właśnie różnica. Ze jak kiedyś sobie doładowałeś i dostałeś pakiet ważny tyle co konto to teraz pakiety się łączą a ważność zostaje z pakietu NIE Z WAŻNOŚCI KONTA.
      Ja mam konto ważne do 07.2016 i pakiet mi się włączył na 30 dni. Jak bym teraz doładował za 50zl to jasne ze się zsumuje i przedłuży o 100dni bo to wynika z WAZNOSCI BONUSU PO DOLADOWANIU i nie ma to w przypadku neta nic wspólnego z ważnością konta głównego.
      Mam nadzieje ze w końcu mnie zrozumiano.

     • 21 sierpnia 2015 at 20:27
      Permalink

      do Gregrin… w lubie to!… poł. wych i pakiet danych mają JEDNĄ i tą samą datę ważności i nieważne czy masz pakiet danych z doładowania, czy kupiłeś 3GB za 20zł, czy 10GB za 10zł… Nawet jak wykorzystasz cały pakiet danych i masz 0MB to one są ważne (lejek) do daty jak połączenia wychodzące.
      Sumując MAMY TYLKO JEDNĄ DATĘ WAŻNOŚCI !!! pozdrawiam 🙂

     • Gregrin
      22 sierpnia 2015 at 13:31
      Permalink

      “Jak mogą być pakiety ważne niezależnie, jednocześnie mające tą samą ważność jak konto”
      Włącz sobie pakiet netu kiedy twoje konto będzie miało ważność mniejsza niż 30 dni 😉 A mój przypadek już znasz (przeszedłem z faktu do Lubie to!). To chyba wystarczające dowody ??

      Przyznam ci racje ze można tak myśleć jeśli używa się tej taryfy zgodnie z zamysłem jej twórców. Co nie zmienia faktu ze takie myślenie jest niepoprawne 😉

     • Gregrin
      21 sierpnia 2015 at 20:27
      Permalink

      Ja ci wierze ze tak masz ale mowie ze jesteś w błędzie myśląc ze to jest zależne od stanu konta. To zależne jest od ważności pakietu netu. W twoim przypadku to jedno i to samo i z tego wynika ten błąd w myśleniu.

     • 21 sierpnia 2015 at 20:35
      Permalink

      Przepraszam, ale mylisz się….zależne od jakiego pakietu danych????? jak masz zawsze pakiet danych aktywny… zawsze…. W normalnym Play na kartę poł wych. maja swoją datę ważności, a dane swoją, tu jest jedna data zawsze…. pozdrawiam 🙂

     • Gregrin
      21 sierpnia 2015 at 23:56
      Permalink

      Jak zmienisz taryfę na Lubie to! to ci tez aktywują pakiet danych ?? Jak konto główne masz ważne parę dni to ten pakiet 10GB po włączeniu tez będzie ważny tak jak konto główne ?? Ja mam konto ważne do 07.2016 i nigdy go nie doładowywałem w Lubie to! Po aktywacji pakietu 10GB jest on ważny 30dni czyli zgodnie z regulaminem a nie z ważnością konta, Jak bym doładował konto to dostał bym bonus MB ważny np 100dni i taka ważność ustawiła by się na zsumowanym pakiecie a konto dalej bym miał ważne do 2016.
      A teraz chciałbym zapytać o kwestie której nie jestem pewien tzn jak pakiet wyczerpiemy to on się nie “wyłącza” ?? Jest cały czas aktywny tzn jego termin wygaśnięcia jest w przyszłości a środków już nie ma ??

     • 22 sierpnia 2015 at 01:27
      Permalink

      do G…. normalne że jak zmienisz taryfę na lubieto to trzeba doladować , raz by mieć pakiet danych, dwa by taryfa zaczęła żyć ‘swoim życiem’. Jeśli wolisz zachować dłuższą ważność konta kosztem ograniczenia danych 10GB tylko na 30dni to twoja sprawa i przyznam że nie rozumiem takiego założenia ale każdy robi jak uważa

     • 22 sierpnia 2015 at 10:42
      Permalink

      Jeszcze do G… po prostu nie zrozumieliśmy się, gdyż nie przyszło mi do głowy, że możesz dopiero aktywować taryfę lubieTo bez doładowania i dziwić się, co jest nie tak z pakietem 10GB, że go masz na 30 dni. Tu nie rozmawiamy jak będzie gdy dopiero co zmieniłeś taryfę na lubieTo, ale jak działa pakiet na danej taryfie jak pisałem już wyżej, działającej po wszystkich operacjach tj, jak już ją doładowałeś lub/i kupiłeś pakiet. pozdrawiam

     • Gregrin
      22 sierpnia 2015 at 12:58
      Permalink

      No, nie rozumiemy się. Mam pakiet 10GB aktywny 30dni. Jak doładuję za 50zl to będzie aktywny 100dni bo tak długo jest aktywny bonus neta z doładowania. Konto dalej będę miał aktywne do 07.2016 bo doładowanie przedłuża konto główne do 100dni czyi u mnie nie będzie umiało przedłużyć i zostanie tak jak jest.
      Chce tylko żeby ludzie zrozumieli ze konto główne ma swoja ważność którą ustawia doładowanie a konto netu tez ma swoja niezależną ważność która tez jest ustawiana w momencie doładowania ale nie dla tego ze się konto główne zmieniło tylko dlatego ze po doładowaniu dostało się pakiet netu o określonej ważności.

      W skrócie, pakiety netu (te do kupienia i te jako bonus z doładowania) swoja ważność ustalają niezależnie od ważności konta nawet gdy te są takie same.

     • Gregrin
      22 sierpnia 2015 at 13:01
      Permalink

      A ja lubie to! doładowałem. Za 5zl 😉 I u mnie wszystko działa tylko trzeba zrozumieć działanie 😉

     • 22 sierpnia 2015 at 13:12
      Permalink

      …do G… jestem ciekawy, jak zrobiłeś, że masz konto ważne do 7.2016. Ja doładowując 50zł mam konto i pakiet danych ważny na 100dni.
      Po prostu masz ważne konto nie z doładowań i to jest całkowicie inna sprawa niż to o czym ja pisałem, pozdrawiam 🙂

     • 22 sierpnia 2015 at 13:19
      Permalink

      Jeszcze do G… tu mamy sprzeczność….Jak mogą być pakiety ważne niezależnie, jednocześnie mające tą samą ważność jak konto, ….nie rozumiem, trudno 🙂
      Ja mam jak pisałem wyżej i jest super 🙂

     • Gregrin
      22 sierpnia 2015 at 13:33
      Permalink

      „Jak mogą być pakiety ważne niezależnie, jednocześnie mające tą samą ważność jak konto”
      Włącz sobie pakiet netu kiedy twoje konto będzie miało ważność mniejsza niż 30 dni 😉 A mój przypadek już znasz (przeszedłem z faktu do Lubie to!). To chyba wystarczające dowody ??

      Przyznam ci racje ze można tak myśleć jeśli używa się tej taryfy zgodnie z zamysłem jej twórców. Co nie zmienia faktu ze takie myślenie jest niepoprawne 😉

      Tu to miałem wpisać 😉 Pozdrawiam.

     • Gregrin
      22 sierpnia 2015 at 13:37
      Permalink

      PS ja tez jestem zadowolony z tego co mam 😉 Pakiet netu przedłużę sobie zakrętkami do końca roku a później raczej nie będę doładowywał za 50zl bo to nie pokrywa się z moim profilem użytkowania 🙂

     • 22 sierpnia 2015 at 13:48
      Permalink

      do G….”Włącz sobie pakiet netu kiedy twoje konto będzie miało ważność mniejsza niż 30 dni”, tak tylko, że jak doładujesz konto to pakiet danych powinien się zsumować i wyrównać ważność z kontem głównym .

     • Gregrin
      22 sierpnia 2015 at 14:45
      Permalink

      Chyba ze konto będzie ważne dłużej niż 100dni 😉

     • 22 sierpnia 2015 at 15:43
      Permalink

      Swoją drogą jaką taryfę najlepiej wybrać żeby pakiet danych jak najmniejszym kosztem ważny był jak najdłużej? Bo przestałem rozumieć 🙁

 • 21 sierpnia 2015 at 10:22
  Permalink

  “Oceń w skali od 5 do 5 (1-najmniej, 5-najwięcej) nową ofertę Play:”

  Mała literówka w ankiecie. 🙂
  A teraz lecę aktywować pakiet 10GB ale lajta mobila nie zdradzę 🙂

  Odpowiedź
 • 22 sierpnia 2015 at 15:51
  Permalink

  do szopen… jak pisałem w lubieTo…. Doładujesz 50 zł i masz na 100 dni połączenia wychodzące oraz pakiet danych … Jak doładujesz np.99 dnia konto by mieć dalej aktywne poł. wych, to pakiety promocyjne z doładowania lub te które dokupisz się zsumują. I tak dane pakietowe są “ważne zawsze” jak ważne jest konto.

  Odpowiedź
  • Gregrin
   23 sierpnia 2015 at 08:06
   Permalink

   Podobno jeśli przenosi się numer do RedBullMobile to ląduje się w starej taryfie RBM 7 i tam za doładowanie 50zl konto jak i pakiet jest przedłużane do 150dni. Dodatkowo jeśli jesteśmy w zasięgu LTE to mając 30zl na koncie możemy korzystać z darmowego internetu (nie pobiera nam z pakietu).

   Odpowiedź
   • 23 sierpnia 2015 at 15:04
    Permalink

    Także myślę nad redbull z racji nielimitowanego i darmowego internetu którego w moim mieszkaniu bym używał jako wifi. Ciekawa sprawa 🙂

    Odpowiedź
 • 26 sierpnia 2015 at 14:02
  Permalink

  do JacekK….”No właśnie tak, jak pisze @wi, byłoby za piękne :)”, właśnie jest tak pięknie !, właśnie jest! 🙂 gdyż dane pakietowe są „ważne zawsze” jak ważne jest konto i się sumują!!!! 🙂

  Odpowiedź
 • 20 października 2015 at 14:51
  Permalink

  “Promocyjne MB 21697MB (ważne do 19.11.2015)”

  Moja kumulacja.
  Kupiłem trzeci pakiet 10GB, wydałem już w sumie 30 zł a wykorzystałem 10GB.
  Play wie jak zarabiać. 🙂

  Odpowiedź

Dodaj komentarz