PLAY NOW – 40 kanałów odkodowane do końca marca

Kolejna oferta operatora telekomunikacyjnego z racji występowania w Polsce koronawirusa (SARS-CoV-2) wywołującego chorobę COVID-19. Po sieci Orange (więcej >>)również Play przygotował specjalną ofertę, która – zdaniem operatora – pomoże spędzić Polakom więcej czasu w domu. Play odkodował 40 kanałów telewizyjnych do końca marca.

Do końca marca wszyscy posiadający dostęp do usług PLAY NOW oraz PLAY NOW TV będą mogli bezpłatnie oglądać kanały z pakietów Extra oraz Kids.

To dodatkowe 40 kanałów, z których będzie można korzystać bez dodatkowych opłat. Zapewnią rozrywkę, sportowe emocje, najlepszą muzykę oraz mnóstwo bajek oraz programów edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku.

Osoby, które po 31 marca będą jeszcze chciały oglądać treści z pakietów Extra i Kids będą miały możliwość skorzystania z okresu próbnego, który wynosi 90 dni w usłudze PLAY NOW TV i 30 dni w PLAY NOW.

Z PLAY NOW można korzystać poprzez aplikację na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android, przez niedawno odświeżony portal na stronie www.playnow.pl, dekodery PLAY NOW TV BOX, a także telewizory i przystawki telewizyjne z systemem AndroidTV. Dodatkowo, co ważne, korzystanie z PLAY NOW za pośrednictwem Internetu od Play nie pomniejsza pakietu danych.

Źródło/Fot: Play / Print Screen

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x