Play – nowa oferta na kartę OdNowa, czyli #NicNiePrzepada

Sieć komórkowa Play zaprezentowała w minionym tygodniu nową odsłonę oferty na kartę – OdNowa. Oferta została przedstawiona w czwartek 13 kwietnia 2017 r. Jak prezentuje się nowa propozycja Pre-Paid sieci Play?

W nowej ofercie Play wprowadził innowacyjne rozwiązanie. Jest nim to, że operator rezygnuje z pojęcia “data ważności” i dotyczy to zarówno ważności konta na połączenia wychodzące jak i – co jest najważniejsze – ważności pakietów dodatkowych. Oznacza to, że po doładowaniu konta dowolną kwotą jego ważność jest nieograniczona, podobnie jak nieograniczoną ważność mają pakiety dodatkowe, które dzięki temu nie przepadają. Pakiety dodatkowe można jedynie zużyć, czyli wykorzystać dostępne w nich minuty, SMS-y lub megabajty.

Pakiety dodatkowe dostępne w nowej ofercie (brak daty ważności):

Fot: blogplay.pl / print screen

W ofercie dostępny jest również znany już klientom Play tzw. Stan darmowy, czyli usługa, dzięki której użytkownicy mogą rozmawiać bez limitów i za darmo w ramach sieci Play.

Operator zaprezentował również nowe ceny podstawowe, czyli dostępne w standardzie, gdy nie mamy aktywnych żadnych pakietów ani dodatkowych usług obniżających koszty. Minuta połączenia kosztuje  29 groszy, podobnie każda wiadomość SMS, zaś każde 100 kB transmisji danych kosztuje 12 gr (obowiązuje też promocyjna stawka 1gr/500 kB na terenie Polski).

Na nową taryfę można przejść za pomocą krótkiego kodu USSD *163*20#. Stan darmowy w Play można aktywować kodem *188#.

Źródło/Fot: Play

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kamil97 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Kamil97
Gość
Kamil97

Za daleko nie zajadą przy takiej ofercie.