Play – nowe bonusy dla przenoszących numer do Play na kartę

Wszystkie karty Pre-Paid, które dzisiaj działają, są zarejestrowane, zatem o wiele łatwiej i szybciej można przenieść swój numer do innego operatora. Sieci komórkowe doskonale to wiedzą i właśnie rusza walka o klientów korzystających z ofert konkurentów. Play zaprezentował dzisiaj nowe bonusy dla przenoszących numer oraz przypomniał o wciąż trwającej loterii #KariaMilionWarta.

Każdy, kto w czasie trwania nowej promocji Play dla przenoszących numer przeniesie swój numer z innej sieci do Play na kartę, otrzyma następujące bonusy:

  • 200 zł na rozmowy, SMSy i MMSy ważne 60 dni
  • 20 GB danych ważne 60 dni
  • rok ważności konta

Promocja obowiązuje od 3 lutego 2017 roku do odwołania. Aby bonusy trafiły na konto, trzeba uruchomić krótki kod USSD *111*340*1#.

Play przypomina również, że zarejestrowaną kartę prepaid można zgłaszać do loterii i brać udział w losowaniu “okrągłej bańki”, 100 000 zł i wielu nagród w postaci 1 000 zł.

Przed obowiązkiem rejestracji kart Pre-Paid wiele działających na rynku kart SIM w ofertach na kartę była niezarejestrowana, przez co przed zleceniem przeniesienia numeru do innego operatora trzeba było najpierw zarejestrować numer u dotychczasowego usługodawcy, co niektórych zniechęcało do szukania nowych i lepszych ofert. Teraz cały proces przenoszenia numeru potrwa krócej.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Play, wł / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o