Play – numer stacjonarny i komórkowy na jednej fakturze

Sieć Play wprowadza od jutra (tj. 18 maja) rozwiązanie, które pozwoli klientom otrzymywać jedną fakturę za dwa numery – komórkowy i stacjonarny. Oferta skierowana jest do osób, które wciąż posiadają numer stacjonarny.

Podczas wizyty w salonie Play można przenieść swój numer stacjonarny do Play. Klient będący już klientem Play otrzyma w ten sposób łącznie dwie karty SIM – jedną dla numeru komórkowego i drugą dla numeru stacjonarnego. Opłaty za oba numery będą znajdowały się na jednej fakturze.

35 zł miesięcznie za numer stacjonarny i komórkowy

Play w związku z wprowadzeniem nowego rozwiązania przedstawił również proste rozwiązanie – 35 zł miesięcznie za oba numery. Na obu numerach połączenia będą nielimitowane, a na komórce dodatkowo będzie znajdował się pakiet 1 GB danych. Już od 10 zł miesięcznie Play zaproponuje nowoczesny telefon stacjonarny lub smartfon.

Osoby potrzebujące tylko telefonu stacjonarnego zapłacą miesięcznie 20 zł. W ramach tej opłaty użytkownik będzie miał do dyspozycji nielimitowane rozmowy krajowe na numery stacjonarne i komórkowe.

– Ofertę dedykujemy tym, którzy cenią sobie długie rozmowy z telefonu stacjonarnego, ale dotychczas swobodnie mogli rozmawiać tylko z innymi numerami stacjonarnymi, a z telefonu komórkowego korzystali w terenie i bardzo..rzeczowo 😉 – mówi cytowana przez rzecznika Play Marcina Gruszkę na blogplay.pl osoba pracująca nad nową propozycją operatora.

Play dodaje, że numer stacjonarny w Polsce wciąż posiada jeszcze ponad 5 milionów osób.

ULOTKA

Źródło/Fot: Play / Print Screen

7 komentarzy do “Play – numer stacjonarny i komórkowy na jednej fakturze

 • 8 czerwca 2017 at 12:07
  Permalink

  W sumie sferia ma coś takiego że masz numer komórkowy i stacjonarny na jednej karcie sim. Więc wtedy też normalnie jedna fakturka

  Odpowiedź
  • 11 czerwca 2017 at 17:37
   Permalink

   Serio ktoś takie coś ma u nas? Bardzo fajne. Przydałoby mi się przy prowadzeniu firny

   Odpowiedź
   • 18 czerwca 2017 at 15:30
    Permalink

    Działa jak najbardziej, trzeba się tylko przełączać kodami między nrami

    Odpowiedź
  • 18 czerwca 2017 at 15:36
   Permalink

   To nawet nie jest jako 2 usługi tylko jako jedna

   Odpowiedź
  • 23 czerwca 2017 at 22:15
   Permalink

   jelsi o nich chodzi to dobre dla starszych ludzi. Ojcu założyłem bo tam nic się nie zmienia za bardzo.

   Odpowiedź

Dodaj komentarz