Play – ruszyła kolejna promocja z kodami pod nakrętkami butelek Coca-Cola, Fanta i Sprite

Play – ruszyła kolejna promocja z kodami pod nakrętkami butelek Coca-Cola, Fanta i Sprite

6 lipca 2018 0 przez JacekK
Sieć komórkowa Play ruszyła z promocją z kodami pod nakrętkami butelek Coca-Cola, Fanta i Sprite. Tym razem możecie za nie zyskać dni bez limitu, czyli darmowe rozmowy i SMS-y do wszystkich. Na wszystkich czekają również dodatkowe atrakcje. Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji wystarczy kupić napój Coca-Cola, Fanta lub Sprite oznaczony logo Play. Promocyjne opakowania będą oznaczone etykietą z logo operatora. Pod nakrętkami lub zawleczkami będą znajdowały się promocyjne kody, które upoważnią do skorzystania z oferty.

Aby odebrać nagrodę/bonus należy:

Każdy kod to 1 lub 2 punkty (w zależności od wybranego napoju) oraz 1 dzień. W ciągu jednego miesiąca można wykorzystać 7 kodów promocyjnych.

Za kod promocyjny zyskać można dzień bez limitu w Play na Kartę, czyli nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich. Dzień bez limitu liczony jest na korzyść klientów. W momencie przyznania bonusu będzie możliwość korzystania z niego do końca północy i cały następny dzień.

Kody to nie tylko darmowe rozmowy i SMS-y. To również szansa na wygranie lub odebranie innych ciekawych nagród. Więcej o całej akcji można przeczytać na tej stronie oraz w poniższych regulaminach.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Play / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***