Play szuka lokalizacji pod budowę stacji bazowych

Sieć Play wymyśliła oryginalny sposób na znalezienie lokalizacji pod budowę nowych stacji bazowych. Operator uruchomił specjalną stronę internetową, na której każdy, kto chciałby np. udostępnić swoją działkę pod budowę nadajnika, może to zgłosić operatorowi. Operator poszukuje różnych miejsc – działek, słupów, wież, czy wysokich budynków.

Osoby zainteresowane wynajęciem dla sieci Play miejsca pod budowę nadajnika mogą to zgłaszać na stronie internetowej budujemy.play.pl. Jak informuje operator każde zgłoszenie jest indywidualnie analizowane pod względem miejsca, warunków technicznych i potrzeb operatora. Do operatora zgłaszać mogą się wszyscy – osoby prywatne, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, firmy, czy nawet gminy, które operator zachęca najbardziej. Wystarczy wypełnić formularz na specjalnie przygotowanej do tego celu stronie internetowej.

Ile można zarobić?

Jak podkreśla operator każda lokalizacja jest wyceniana indywidualnie na podstawie jej atrakcyjności i zakresu potrzebnych do wykonania robót. Wraz ze stacją wynajmującemu Play oferuje ekstra ofertę telekomunikacyjną. Główne korzyści dla wynajmującego, to:

  • stałe przychody przy umowie na 10 lat
  • specjalna oferta Play
  • lepszy zasięg w okolicy

Operatorzy w Polsce często borykają się z problemami przy budowie nowych stacji bazowych. Najczęstszym powodem jest sprzeciw mieszkańców, którzy nie chcą żyć w bezpośrednim sąsiedztwie stacji bazowej, obawiając się m. in. o swoje zdrowie.

Źródło/Fot: Play, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o