Play – TIDAL za darmo, wydłużona promocja MNP.

Sieć komórkowa Play poinformowała o kolejnej promocji TIDAL w Play. Tym razem w jej ramach można korzystać z TIDAL do 3 miesięcy za darmo. Promocja adresowana jest do wszystkich klientów Play, zarówno abonamentowych, jak i tych korzystających z oferty na kartę. Play poinformował również o wydłużeniu promocji MNP.

Z promocji można skorzystać do koca lutego b.r. Użytkownicy ofert abonamentowych będą mogli cieszyć się z 3 miesięcy gratis, użytkownicy ofert na kartę – z dwóch (dokładnie do końca lutego). Po tym czasie, czyli od 1 marca b.r., usługa kosztowała będzie w obu przypadkach 5 zł tygodniowo.

Play wydłużył również promocję MNP, czyli ofertę adresowaną do osób przenoszących swój numer do Play. Rzecznik Play informował ostatnio, że promocja potrwa do końca roku. Operator zdecydował się jednak na jej wydłużenie. Teraz promocja ta trwa do 24 stycznia 2019 roku. Przenoszący numer do Play wybierając Ofertę L otrzyma abonament na serwis przez 6 miesięcy za 0 zł, a w Ofercie S i M przez 3 miesiące za 0 zł. Dodatkowo wybierając ofertę z telefonem przez 6 I 3 miesiące klient zapłaci tylko część abonamentu – za telefon.

REGULAMIN TIDAL w Play

Źródło/Fot: Play

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x