Play – wróciła jednodniowa promocja doładowań

Kiedyś sieć komórkowa Play często oferowała tzw. jednodniowe promocje doładowań, dzięki którym za doładowanie konta w konkretnym dniu można było liczyć na dodatkowe bonusy do doładowania. Od dłuższego już czasu operator nie oferował tego typu promocji, aż do dzisiaj. Wszystko za sprawą mundialu, a w zasadzie dzisiejszego meczu reprezentacji Polski.

Tym razem za doładowanie konta dzisiaj, tj. 19 czerwca b.r., można otrzymać jako bonus przede wszystkim dodatkowe gigabajty. Jak informuje operator to specjalny bonus dla tych, którzy być może nie zdążą z powrotem do domu do pierwszego gwizdka w meczu Polska-Senegal i będą chcieli obejrzeć część meczu on-line, np. w drodze z pracy do domu.

Bonusy za doładowania wyglądają następująco:

Wartość doładowaniaBonus
5 – 9,99 zł1 GB
10 – 24,99 zł3 GB
25 – 49,99 zł5 GB
50 zł i więcej100% wartości doładowania na konto promocyjne

Uwagę zwrócić należy przede wszystkim na czas trwania promocji – ta obowiązuje wyłącznie dzisiaj, tj. 19 czerwca b.r. Ponadto premiowane są wyłącznie doładowania zrealizowane za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej operatora doladowania.play.pl.

Dodatkowe gigabajty są ważne przez 30 dni od momentu ich przyznania. Więcej informacji o promocji można znaleźć w załączonym regulaminie.

Promocja skierowana jest do użytkowników Play na Kartę, OfertyPlay na Kartę Rok Ważności Konta, Oferty Play na Kartę Lubię to!, Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Oferty Formuła Play na Kartę, Oferty Play na Kartę Surf, SieMA na Kartę PL, SieMA na Kartę.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Play

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mariola123 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Mariola123
Gość
Mariola123

Ogólnie fajna promocja, szkoda tylko że play się skupia tylko na tym i na nowych celebrytach w reklamie. Oferta abonamnetowa leży, nie zaoferowali mi nic lepszego, mimo, ze byłem klientem ich od 5 lat. Przeniosłem się na prepaid do vikingów i żałuję że nie zrezygnowałem z abonamnetu wcześniej.