Play wydłuża promocję 10 zł za 10 GB mobilnego internetu

Sieci Play poinformowała, że przedłuża swoją atrakcyjną promocję na internet mobilny na kartę. Chodzi o promocję 10 GB za 10 zł, która została wydłużona prawie do połowy stycznia b.r. To dobra wiadomość dla osób, które potrzebują taniego mobilnego internetu bez zobowiązań.

Promocja ta została wydłużona ponownie. Pierwotnie promocja miała obowiązywać do końca listopada ubiegłego roku, potem została wydłużona do końca ubiegłego roku. Teraz operator ponownie zdecydował się na wydłużenie promocji, ale już nie o miesiąc, a o 12 dni. Dzięki temu użytkownicy mogą ją aktywować do 12 stycznia b.r.

Pakiet 10 GB za 10 zł można aktywować m. in. krótkim kodem USSD *111*745*1#. Ważny jest 30 dni od momentu aktywacji i można aktywować go wielokrotnie, sumując dane. Pakiet internetowy 10 GB za 10 zł dostępny jest w taryfach: Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Red Bull Mobile na Kartę.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Play

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JacekKss Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
s
Gość
s

Jak wydłużyli to teraz niech jeszcze usztywnią. 😀
Fajnie ze można kupić tani pakiecik ale trochę niepoważne zachowanie Play. Dwa razy przedłużali promocję więc pytanie czy termin 12 stycznia to ostateczna granica, czy też można liczyć na kolejną “przedłużkę”?

s
Gość
s

Na telepolisie napisali że promocja 10GB/10zł jest teraz “do odwołania”.