Play z tańszymi połączeniami na Ukrainę

Media niemal codziennie informują nas o coraz większej liczbie Ukraińców w Polsce, to ogromna grupa docelowa, o którą warto zawalczyć zwłaszcza, że konkurencja pod tym względem nie jest duża. O naszych wschodnich sąsiadów postanowiła powalczyć sieć komórkowa Play, prezentując wczoraj ofertę promocyjną, która pozwoli na tanie rozmowy międzynarodowe z Ukrainą – cena minuty połączenia wyniesie tylko  29 groszy.

Aktywacja promocji jest darmowa, wystarczy użyć krótkiego kodu USSD *111*201*1# i zatwierdzić zieloną słuchawką. Co bardzo ważne, włączenie promocji powoduje tylko obniżenie ceny połączenia z Ukrainą do 29 groszy za minutę, co oznacza, że pozostałe ceny i usługi w danej taryfie pozostają niezmienione.

Z nowej oferty mogą skorzystać posiadacze: Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max na Kartę, Nowy Play Online na Kartę, Play Online 4GLTE na Kartę, Play Internet na Kartę, Red Bull MOBILE na kartę, Red Bull MOBILE na kartę MNP, Red Bull MOBILE na kartę 5 zł, Red Bull MOBILE Energy na kartę. Promocja adresowana jest również do posiadaczy MIX II w ramach oferty Play Mixtura III oraz MIX III w ramach oferty FORMUŁA MIX i Elastyczna FORMUŁA MIX.

Promocyjna cena połączenia – 29 groszy – dotyczy połączeń międzynarodowych wykonywanych z Polski do ukraińskich sieci  Kyivstar, Vodafone oraz Lifecell. Co bardzo ważne, połączenia rozliczane są sekundowo.

Aktywacja promocji możliwa jest do 31 grudnia 2017 roku lub do wcześniejszego odwołania niniejszej promocji.

Z informacji tej raczej nie ucieszy się wirtualna sieć komórkowa KLUCZ Mobile, która od początku swojego istnienia nastawiała się właśnie na klientów dzwoniących na Ukrainę, tym bardziej, że KLUCZ Mobile ledwie zdążył poinformować swoich klientów o podwyżce cennikowej ceny połączeń z ukraińskimi numerami komórkowymi z 49 groszy na 59 groszy, wszystko z naliczaniem minutowym (więcej na ten temat >>). Podwyżka ma wejść w życie 1 lutego b.r. i choć operator poinformował o planowanej promocji, która pozwoli na zachowanie dotychczasowej ceny 49 groszy, to jednak na dzień dzisiejszy (27 stycznia) wciąż nie są znane żadne szczegóły. Obecnie KLUCZ Mobile oferuje tylko promocję na rozmowy ze stacjonarnymi numerami na Ukrainie, która obniża cenę do 39 groszy za minutę.

Jeśli oferta Play pozostanie na dłużej, to biorąc pod uwagę fakt, że startery Play są powszechnie dostępne i łatwo je zarejestrować, operator ma ogromne fundusze na promocję i reklamę oraz że cena jest bardzo niska, oferta może zdobyć uznanie klientów, zwłaszcza, że operator ma w planach stronę internetową, ulotki oraz infolinię BOK – wszystko w języku ukraińskim.

Źródło/Fot: Play, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o