Plecak za doładowanie od Plusa

Wczoraj pisaliśmy o gadżetach od nju mobile, dzisiaj zaś piszemy o prezencie za doładowanie od Plusa. Wczoraj operator zaprezentował promocję, w ramach której za doładowanie można otrzymać plecak. By z niej skorzystać i otrzymać kod promocyjny uprawniający do odbioru plecaka Semi Line wystarczy tylko wysyłać bezpłatnego SMS-a, a następnie za pośrednictwem kanału internetowego doładować swoje konto za minimum 50 zł.

„Plecak za doładowanie” to nowa promocja dla klientów wszystkich rodzajów usług na kartę oraz mix w sieci Plus, a jej mechanizm jest bardzo prosty:

  • pierwszym krokiem jest wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści PLECAK na numer 80019
  • następnie trzeba doładować online swoje konto za minimum 50 zł
  • w zwrotnej wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny

Aby odebrać nagrodę należy wejść na stronę www.plecakzadoladowanie.pl i wybrać plecak, a po przekierowaniu do sklepu Internetowego Semi Line, dokonać jego zakupu poprzez podanie kodu promocyjny (koszty przesyłki nie podlegają promocji).

Zasilenie konta za minimum 50 zł należy dokonać za pomocą bankowości elektronicznej (pełna lista banków >>) lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

Promocja „Plecak za doładowanie” trwa do 31 października lub do wyczerpania zapasów kodów promocyjnych. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednego plecaka. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Otrzymany kod należy wykorzystać do 31 października 2017 r.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji oraz na www.plecakzadoladowanie.pl.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Plus / Print Screen

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x