Plus – kawa za doładowanie

Pyszna kawa w prezencie do doładowania to nowa promocja Plusa dla użytkowników wszystkich ofert na kartę oraz mix tej sieci. Aby otrzymać specjalny kod promocyjny uprawniający do odbioru dowolnej kawy klasycznej w kawiarniach So!Coffee wystarczy tylko wysłać na nr 80444 darmowego SMS-a o treści KAWA, a następnie zasilić swoje konto kwotą co najmniej 30 zł za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego.

Promocja „Kawa za doładowanie” trwa do 9 listopada lub wyczerpania zapasu prezentów w postaci kodów. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod upoważniający do odbioru jednej kawy, a można go zrealizować do końca bieżącego roku. Lista kawiarni So!Coffee, w których możliwa jest realizacja kodu promocyjnego i odbiór kawy dostępna jest w regulaminie promocji.

Zasilenie konta za minimum 30 zł należy dokonać na stronie internetowej operatora (dotyczy również oficjalnego profilu Plusa na Facebooku, kanałem bankowości elektronicznej lub za pomocą aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl, które można pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji oraz na www.doladuj.plus.pl.

Źródło/Fot: Plus

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x