Plus liderem wśród największych operatorów w przenoszeniu numerów w 1 kwartale 2019

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował raport dotyczący przenoszenia numerów za pierwsze trzy miesiące 2019 roku. Wyniki nie pozostawiają wątpliwości – Plus jako jedyny spośród czterech największych operatorów zanotował dodatni bilans. Potwierdza się również to, że klienci Plusa należą do najbardziej lojalnych.

Po zakończeniu każdego kwartału Urząd Komunikacji Elektronicznej publikuje dane prezentujące jak wielu abonentów zyskali oraz ilu stracili poszczególni operatorzy w ramach przenoszenia numerów. Według danych zawartych w raporcie UKE, w pierwszym kwartale swój numer przeniosło łącznie 429 326 klientów. Co ciekawe, najwięcej numerów zostało przeniesionych 1 stycznia, kiedy operatora zmieniło 20 199 numerów.

Do Plusa w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2019 r. przeszło dokładnie 90 626 nowych klientów. Mając na uwadze tych, którzy przenieśli swój numer z Plusa do innych sieci, a tych było 82 283, wynik 8343 osób na plusie jest świetnym rezultatem . Zwłaszcza, że pozostali trzej główni konkurenci zanotowali straty – najwięcej klientów odeszło z Playa – ponad 132 tysiące (bilans minus 20,4 tys.), z Orange – ponad 110 tysięcy (bilans minus 14,1 tys.) i z T-Mobile ponad 85 tysięcy (bilans minus 6,5 tysiąca). Plus jako jedyny spośród czterech największych operatorów może pochwalić się dodatnim bilansem w tym okresie. A szczególnie warto zwrócić uwagę na najniższą liczbę odejść z naszej sieci.

Dlaczego warto przenieść numer do Plusa?

Jeśli kończy Wam się umowa u innego operatora, warto rozważyć przeniesienie numeru do Plusa. Obecnie jest to procedura, która dzieje się w zasadzie automatycznie, bez potrzeby naszej zbytniej aktywności. Wystarczy, że wybierzemy się do jednego z wielu salonów Plusa, wejdziemy na Plus.pl lub zadzwonimy na infolinię wybierając numer 601 102 601, gdzie przy pomocy konsultanta wyrazimy chęć zmiany naszego dotychczasowego operatora.

Wyrażenie chęci zmiany operatora możemy już dokonać na nie więcej niż cztery miesiące przed zakończeniem naszej dotychczasowej umowy.

W Plusie każdy znajdzie ofertę dla siebie… a do tego super sprzęt w dobrej cenie

Plus ma dla Was szeroką ofertę, którą dopasujecie do siebie. Szukacie korzystnego abonamentu z topowym smartfonem? A może macie już telefon, który Was satysfakcjonuje i rozglądacie się za ofertą na kartę? Wszystkie te opcje są dostępne od ręki.

Nie zapominamy również o osobach, które szukają nowego sprzętu. Sprawdźcie jakie smartfony mamy w naszej ofercie, począwszy od telefonów na każdą kieszeń, po solidne propozycje ze średniej półki cenowej, kończąc na absolutnych nowościach i smartfonach flagowych. Smartfony dostępne są z ratami 0%, także w ofercie bez kosztów abonamentu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodajmy do tego jeszcze program smartDOM, gdzie łącząc usługi jesteśmy w stanie oszczędzić konkretne pieniądze. Każda z nich obniża nasz finalny rachunek. A możemy dobrać wiele usług, począwszy od samego abonamentu telefonicznego, po ofertę internetu mobilnego, światłowodu czy ofertę telewizji. To wszystko sprawia, że oferta Plusa jest atrakcyjna dla klientów.

Raport Urzędu Komunikacji Elektronicznej – “Raport MNP w PLICBD – 1 kwartał 2019” dostępny jest tutaj >>.

Źródło/Fot: Plus

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x