Plus – od 4 września Duet Na Kartę

4 września dostępny będzie pierwszy na polskim rynku Duet Na Kartę, wprowadza go sieć Plus. To nowe rozwiązanie dla użytkowników usług prepaid (na kartę), którzy mogą bez zobowiązań łączyć się w pary i korzystać z rabatów z tego tytułu.

Nowa oferta Plusa to pierwszy Duet na Kartę bez zobowiązań i oferta za 25 zł za osobę. Mogą z niej skorzystać użytkownicy ofert JA+ Na Kartę oraz JA+ Internet Na Kartę. W ramach promocji otrzymują:

 • rabat 4 zł za pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę,
 • rabat 5 zł za pakiet 30 GB na 30 dni w JA+ Internet Na Kartę,

wystarczy tylko utrzymywać ważność konta i promocji.

Pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę to rozmowy oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu, dostęp do Facebooka z wyzerowanym transferem danych, możliwość korzystania z IPLA Sport lub IPLA Filmy i Seriale na 30 dni za darmo, pakiet internetowy 6 GB i rok ważności konta za 0 zł. Natomiast według „Badania Internetu LTE PLUS 2017″ przeprowadzonego przez Streetcom aż 90% testujących uważa, że Internet LTE Plus jest super do korzystania z portali społecznościowych, słuchania muzyki, oglądania wideo, grania w sieci i poleciłoby go znajomemu lub rodzinie.

Zasady aktywacji promocji Duety w Plus na Kartę:

 • Pierwszy numer może być zarówno numerem dotychczasowego użytkownika, jak i całkowicie nowym. Numer drugi zawsze musi być nowym, funkcjonującym w sieci nie dłużej niż 15 dni. Oba numery muszą mieć aktywne konto.
 • Na obu kartach klienci otrzymują możliwość włączenia pakietu za 25 zł, bowiem do standardowej ceny pakietu przyznawany jest rabat.
 • Promocja trwa do momentu utrzymania ważności konta oraz aktywnych pakietów na obu kartach. W przypadku nie spełnienia warunków rabaty wynikające z promocji nie zostaną przyznane.
 • Jeden numer może jednocześnie uczestniczyć maksymalnie w trzech Duetach i w każdym momencie może się wypisać z poszczególnych zestawów.
 • Przystąpienie do promocji odbywa się poprzez SMS.

Promocję Duety w Plus na Kartę wspierać będzie kampania reklamowa (spot poniżej):

REGULAMIN

Źródło/Fot: Plus

1 komentarz do “Plus – od 4 września Duet Na Kartę

 • 2 września 2017 at 03:02
  Permalink

  “Jeden numer może jednocześnie uczestniczyć maksymalnie w trzech Duetach”

  Zboczenie! Fuj! 😱

  Odpowiedź

Dodaj komentarz