Plus – piąte doładowania gratis

W dniu dzisiejszym ruszyła promocja sieci Plus, w ramach której użytkownicy wszystkich ofert na kartę (Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, Plus Internet na Kartę) otrzymają piąte w kolejności doładowanie gratis. Na czym dokładnie polega nowa promocja Plusa?

Każdy użytkownik oferty na kartę w sieci Plus, który w okresie obowiązywania promocji doładowanie swoje konto czterokrotnie dowolną kwotą, otrzyma piąte doładowanie gratis. Nominał bonusowego doładowania będzie równy kwocie najniższego doładowania spośród czterech dokonanych przez użytkownika. Przykładowo, jeśli użytkownik doładuje swoje konto kwotami 10 zł, 5 zł, 30 zł i 50 zł, piąte gratisowe doładowanie będzie na kwotę 5 zł.

Aby otrzymać darmowe zasilenie konta, należy:

  • zapisać się do promocji poprzez wysłanie na nr 8844 bezpłatnego SMS-a o treści START,
  • czterokrotnie doładować swoje konto dowolną kwotą, pamiętając przy tym by było ono cały czas aktywne dla usług wychodzących,
  • po czwartym doładowaniu konto zostanie zasilone po raz piąty w wysokości najniższego wcześniejszego doładowania.

Jedyne o czym klient musi pamiętać, to żeby jego konto przez cały czas było aktywne dla usług wychodzących. Jeśli konto nie będzie aktywne dłużej niż 3 dni, licznik dokonanych doładowań zostaje „wyzerowany” i ich liczenie rozpoczyna się od początku. W sytuacji gdy konto jest nieaktywne dłużej niż 30 dni następuje wyłączenie z promocji i wówczas należy się do niej zapisać jeszcze raz.

Przyznane bonusowe zasilnie można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y, Internet, natomiast nie przedłuża ono okresu ważności konta.

Promocja obowiązuje od 8 czerwca 2015 roku do odwołania.

REGULAMIN

Źródło: Plus

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
cyanoone Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
cyanoone
Użytkownik
cyanoone

W Kluczu nie działa jak coś 🙂