Plus – ponownie 15% zniżki na bilety na mecze Reprezentacji Polski w siatkówce

Plus po raz kolejny przygotował dla swoich klientów specjalną promocję, dzięki której mogą otrzymać 15% rabatu na bilety męskiej siatkarskiej reprezentacji Polski. Tym razem są to spotkania w ramach Interkontynentalnego Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 9-11 sierpnia, w którym obok naszej drużyny narodowej wystąpią Francja, Słowenia i Tunezja.

Promocja „Zniżki na mecze siatkówki Gdańsk” to możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na turniej, który zdecyduje kto w przyszłym roku pojedzie na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Regularna sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się 1 kwietnia, ale klienci Plusa już od środy 27 marca mogą dokonać zakupu biletów z 15% rabatem w przedsprzedaży organizowanej na stronie www.ebilet.pl.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni korzystający z usług kontraktowych (abonament, mix, internet) oraz nowi i obecni użytkownicy ofert na kartę, którzy doładowali swoje konto za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni).

Zasady promocji:

  • klienci usług głosowych powinni wysyłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści SIATKOWKA GDANSK,
  • klienci usług internetowych powinni z dowolnego numeru telefonu wysłać na numer 661000080 SMS-a o treści SIATKOWKA GDANSK wraz z numerem telefonicznym usługi Internetu,
  • po weryfikacji, czy klient ma usługi w Plusie, wysyłany będzie zwrotny SMS z kodem rabatowym,
  • otrzymany kod należy wpisać na stronie ebilet.pl podczas zakupu biletu z 15% rabatem.

Partnerem promocji jest Polski Związek Piłki Siatkowej. Będzie ona trwała do odwołania, a bilety ze zniżką sprzedawane będą do wyczerpania ich puli. Jeden klient, bez względu na liczbę posiadanych usług w sieci Plus, może otrzymać jeden kod upoważniający do zakupu do 10 biletów. Zakupu biletu w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej www.ebilet.pl

W trakcie ostatnich 21 lat, kiedy Plus wspierał polską siatkówkę, wszystkie Reprezentacje Polski mężczyzn i kobiet (seniorów, juniorów i kadetów) zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie aż 47 medali. Były to krążki wszystkich kolorów ze wszystkich najważniejszych międzynarodowych imprez, oprócz jednej… Teraz czas na Igrzyska Olimpijskie!

Wszystkie informacje dotyczące promocji są dostępne na stronie www.plus.pl/siatkowka oraz w regulaminie promocji.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Plus

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x