Plus – rejestracja w sklepach NEONET

Od wczoraj startery Plus na Kartę, Plush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę można rejestrować w sieci NEONET. To już łącznie 3370 punktów sprzedaży, w których klienci Plusa mogą zarejestrować swój numer prepaid.

Od wczoraj (tj. 8 sierpnia b.r.) każda osoba kupująca starter Plusa w sieci NEONET ma możliwość zarejestrowania swojego numeru od razu w miejscu zakupu. Dane użytkowników rejestrujących numer trafiają bezpośrednio na serwery Plusa, z zachowaniem regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych. W NEONET rejestracji swoich numerów prepaid mogą dokonać również dotychczasowi klienci usług „na kartę” w Plusie.

By zarejestrować swój numer prepaid wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport), bądź kartę stałego pobytu. Swój numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości. Poza dokumentem tożsamości należy mieć przy sobie numer karty SIM, który można sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści KARTA na nr 80105.

Dzięki współpracy z siecią NEONET klienci Plusa mają do swojej dyspozycji zdecydowanie większą liczbę placówek, w których mogą dokonać rejestracji swoich numerów „na kartę”. Łącznie jest to 3370 punktów sprzedaży (1300 salonów Plusa lub Cyfrowego Polsatu, 270 sklepów sieci NEONET i 1800 kiosków sieci RUCH).

Obowiązek rejestracji kart prepaid wynika z wejścia w życie ustawy o działaniach antyterrorystycznych i dotyczy zarówno nowych klientów chcących dopiero rozpocząć korzystanie z usług na kartę, jak i obecnych użytkowników. Nowi klienci włączający się do sieci po 25 lipca br. powinni zarejestrować swój numer od razu po zakupie startera, natomiast obecni użytkownicy muszą to zrobić najpóźniej do 1 lutego 2017 r. Niedopełnienie obowiązku rejestracji danych będzie skutkowało tym, że nie będzie można skorzystać z usług.

Źródło/Fot: Plus

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x