Plus – w roamingu UE jak w domu

Nowe zasady roamingu na terenie Unii Europejskiej dla klientów Plusa i Plusha. Nowe rozwiązanie dotyczy również oferty na kartę (prepaid).

15 czerwca Polkomtel wprowadza dla swoich klientów nowe rozwiązania dotyczące roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii, Liechtensteinu. Zasada „W Unii jak w domu” w Plusie i Plushu oznacza, że klienci nie będą ponosili podczas swoich zagranicznych podróży dodatkowych opłat za korzystanie z połączeń głosowych, SMS, MMS i za usługi transmisji danych w ramach przyznanych pakietów roamingowych.

Zasady, jakie będą obowiązywały od 15 czerwca, zostają wprowadzone dla klientów wszystkich rodzajów ofert i usług: abonamentowej, mix oraz na kartę (prepaid) zarówno w ofertach głosowych, jak i internetowych.

Na ofertę roamingową Plusa, przygotowaną w myśl idei “roam like at home” czekaliśmy długo. Orange swoją ofertę roamingową zgodną z ideą “roam like at home” zaprezentował już 15 maja (wtedy był termin na jej przedstawienie), zaś T-Mobile i Play zaprezentowali swoje już poprawne oferty – po poprawkach (przedstawione 15 maja nie spełniały unijnych wymagań) – kilka dni temu. Sieć Plus poczekała natomiast do ostatnich godzin przed wejściem w życie nowych unijnych regulacji.

CENNIK

Źródło/Fot: Plus, wł / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kris Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Kris
Gość
Kris

Nadal nie wiem, czy mając w Plushu na kartę pakiet krajowy no limit + 10 GB będę mógł z niego korzystać za granicą i w jakim zakresie?